לאחר 8 שנים סוערות: דוברת פרטנר עמליה גלזר פורשת מתפקידה

גלזר ניהלה את חטיבת התקשורת והאחריות התאגידית בתקופתם של ארבעה מנכ"לים שונים ושלושה בעלי שליטה

אמיר טייג
אמיר טייג

עמליה גלזר, דוברת פרטנר הוותיקה, הודיעה למנכ"ל החברה כי בכוונתה לפרוש מתפקידה עד תום השנה. גלזר עובדת בפרטנר משנת 2007 והיא חברת הנהלה. מהחברה נמסר כי גלזר תסיים את עבודתה לקראת סוף השנה לאחר השלמת תהליך איתור, מינוי וחפיפה. בשלב הנוכחי לא נבחר עדיין מחליף או מחליפה.

גלזר, שבתפקידה הקודם הייתה מנכ"ל משרד היח"צ של רני רהב, הקימה וניהלה את חטיבת התקשורת והאחריות התאגידית בפרטנר. במהלך שנות כהונתה ניהלה תקשורתית וליוותה אירועים מכוננים ומשמעותיים של החברה, בהם שינויי בעלי השליטה בחברה, רפורמת ניידות המספרים, כניסה לתחומי האינטרנט והטלפוניה הקווית, פתיחת השוק לכניסת מפעילים חדשים, רכישת 012 סמייל ואיחוד פעילותה בפרטנר, השקת רשת הדור הרביעי, מהפכת השוק הסיטונאי, ניהול תקשורתי של המשבר עם Orange צרפת ועוד.

איציק בנבנשתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר, ביקש להודות לעמליה גלזר על תרומתה לחברה וציין: "לעמליה תרומה משמעותית לחברה ולשמירה על ערכי היסוד שלה - שירות איכותי, חדשנות ומובילות טכנולוגית. בשמי ובשם חברי ההנהלה והדירקטוריון ברצוני להודות לעמליה על עשייתה המגוונת והרחבה, מקצועיותה, כישוריה ומסירותה לחברה ולעובדיה אשר תרמו לחברה להתמודד בהצלחה עם האתגרים הרבים בפניהם עמדה החברה במהלך כל תקופת כהונתה. אנו מאחלים לעמליה הצלחה רבה בהמשך דרכה".

עמליה גלזר מסרה כי "זכיתי ונהניתי לעבוד עם אנשים משכמם ומעלה מכל יחידות החברה ועל כך אני מוקירה תודה. אני פונה לדרך חדשה ומאחלת לכל עובדי החברה, לחבריי להנהלה ולדירקטוריון המשך הצלחה".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ