מנכ"ל סיסקו ישראל, בועז מעוז, עובר לתפקיד בכיר במטה החברה

סיסקו לא מסרה מהו התפקיד החדש של מעוז, אך לפי הערכות הוא יוביל יוזמות ופרויקטים אסטרטגיים של התאגיד. טרם מונה לו מחליף

ענבל אורפז
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

שינויים בהנהלת סיסקו ישראל. החברה הודיעה היום כי בועז מעוז, שכיהן בתפקיד מנכ"ל סיסקו ישראל מאז 2010, יקודם לתפקיד בכיר במטה החברה בסן חוזה. עקב המינוי, מעוז עוזב את תפקידו בהנהלת החברה בישראל ויעבור לסן חוזה באוגוסט. לפי שעה, טרם מונה לו מחליף. סיסקו לא מסרה מהו התפקיד החדש של מעוז, אך לפי הערכות הוא יוביל יוזמות ופרויקטים אסטרטגיים של התאגיד.

בתקופת כהונתו של מעוז, גדלה מצבת כוח האדם בישראל פי ארבעה וכיום החברה מעסיקה בישראל כ-2,000 איש. חלק גדול מהם הצטרפו לחברה עם רכישת NDS ב-2012 ב-5 מיליארד דולר. בנוסף, השקיעה סיסקו בתקופה זו מיליארדים ברכישות ובפיתוח ברכישות ובקבוצות הפיתוח. מסיסקו נמסר שבמהלך כהונתו כמנכ"ל, הוביל מעוז צמיחה עסקית משמעותית תוך קידום פרוייקטים בחינוך, רווחה, בריאות וחדשנות ערים. סיסקו היא חלק ממיזם הסיבים האופטיים ובנוסף, היא מובילה יוזמות לשילוב אוכלוסיות בהיי-טק בישראל: מענטק לשילוב אקדמאים ערבים וקמאטק לשילוב חרדים.

בועז מעוזצילום: אילייה מלניקוב

מעוז מסר לרגל המינוי: "ההצלחה של סיסקו בישראל מתאפשרת בזכות צוות העובדים יוצא הדופן, קבוצה של אנשים כישרוניים, חדשניים, יצירתיים, חדורי מוטיבציה להצליח ובעלי גאוות יחידה, שהובילו יחד איתי להישגים המרשימים של השנים האחרונות. אייצג בגאווה את ישראל בתוך מטה החברה בסן חוזה כדי לשמר את ההישגים ולהגדילם".

דיוויד בבילאקוואה,סגן נשיא לאיזור דרום אירופה ב-EMEAR בסיסקו, אמר: "ישראל ממשיכה להיות אתר אסטרטגי עבור סיסקו, דבר הבא לידי ביטוי בהשקעות שלנו בישראל. בועז השיג הצלחות עסקיות גדולות, הוא אחד השגרירים הטובים ביותר של ישראל בתוך סיסקו ומהווה השראה לכולנו בהתלהבות יוצאת הדופן שאיפיינה אותו לגבי העשייה בישראל. קידומו של בועז הוא תעודת כבוד לכל העובדים המסורים בישראל ואנו מחויבים להבטיח שמחליפו יהיה בעל כישורים דומים. נבטיח העברת תפקיד מסודרת".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker