ענבל אורפז

הסטארט-אפ הישראלי WalkMe מצטרף לגל גיוסי הסטארט-אפים. החברה הודיעה היום (ד') כי השלימה סבב גיוס רביעי, בהיקף 25 מיליון דולר - דבר שמביא את סך ההשקעות בחברה עד היום ל-42 מיליון דולר. בעקבות גיוס ההון, החברה גם מתכוונת להרחיב את מצבת כוח האדם שלה: החברה כבר מעסיקה כ-150 עובדים, מתוכם 105 בישראל, והיא מתכוונת לגייס עד סוף השנה עשרות עובדים בישראל בעיקר לתפקידי פיתוח. חלק מהגיוסים יהיו למרכז חדש שהחברה פותחת בנגב. בהודעה שהחברה פירסמה היא מציינת שהיא תשתמש בהון שגייסה להתרחבות ולהאצת צמיחתה.

את סבב הגיוס החדש ב-WalkMe הובילה משקיעה חדשה בחברה - קרן ההון סיכון Greenspring Associates. בנוסף, השתתפו בו המשקיעים הקודמים בחברה - הקרנות הישראליות ג'מיני ישראל, גיזה ונצ'ר קפיטל ו-Scale Venture Partners. החברה לא חושפת פרטים בנוגע לשווי שקיבלה בגיוס או להכנסותיה.

WalkMe מפתחת פלטפורמה לשילוב הדרכות שימוש באתרי אינטרנט שמלוות את הגולש בביצוע פעולות באתר. לדוגמה, משתמש שרוצה להחליף סיסמה יכול לבקש מווידג'ט שלWalkMe שמוטמע באתר עזרה ועל המסך יסומן הלחצן הרלוונטי. WalkMe הוקמה ב-2011 על ידי אייל כהן, יובל שלום, דן עדיקא ורפי סוירי.

דן עדיקא, מנכ"ל Walk meצילום: Walk me

ל-WalkMe שלושה מרכזי פעילות בסן פרנסיסקו,מלבורן ובתל-אביב. כעת החברה תפתח משרדים גם בנגב ובניו-יורק. החברה מודיעה היום על חתימת הסכמים עם חמישה שותפים גלובאלים חדשים:Accenture, Concept-EU,Aasonn, ECENT, ו-CPSG. לחברה אלפי לקוחות שכוללים את כולל 3M, קימברלי קלארק, Cisco, eBay, Amazon Web Services ו-US Foods.

דן עדיקא, מנכ"ל WalkMe, מסר: ""אנחנו בעיצומה של מהפכה באופן שבו בני אדם מתקשרים עם תוכנות ושירותים מקוונים. אנו מזהים אפס סבלנות מצד ארגונים ומצד צרכנים לחוויית משתמש מורכבת או מסובכת. אנשים לא מעוניינים לזכור תהליכים מורכבים או מידע שקשור לאינטראקציות המקוונות שלהם. הם מצפים מהתוכנה ומספק שירות לדעת ולזכור את הפרטים שלהם, ובמקביל לספק להם סיוע בכל מקום ובכל זמן שבו יבקשו.הפלטפורמה שפיתחנו ב WalkMe מצליחה לענות על התשוקה הזו לפשטות. WalkMe משנה בפועל את עולם חוויית המשתמש. למעלה ממיליארד אינטראקציות בין אדם למחשב היום הופכות לפשוטות בעזרת הטכנולוגיה שפיתחנו, וגיוס הון זה יעזור לנו להגשים את החזון שלנו להביא את הבשורה של חווית משתמש נוחה וקלה - למיליארד אנשים בשנתיים הקרובות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker