סלקום תחשוף ביום רביעי חבילת טריפל שתתחרה בבזק ו-HOT

הערכות: מחיר הטריפל של סלקום יהיה נמוך מ-200 שקל לחודש

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

סלקום נערכת להרחבת התחרות בשוק הקווי. החברה תחשוף ביום רביעי הקרוב את חבילות הטריפל החדשות שלה באמצעותם תתחרה בבזק וב-HOT החל מיום ראשון הקרוב. החברה שלחה בימים האחרונים הזמנות לאירוע ההשקה.

כזכור, ב-17 במאי צפויה הרפורמה בשוק האינטרנט הקווי לעבור מהשלב הידני לשלב האוטומטי דבר שיקל מאוד את מעבר הלקוחות בין החברות. כיום נוטשים את בזק מידי יום מאות לקוחות בלבד. לאחר החלת השלב האוטומטי, מספר זה צפוי לעלות לאלפים. בשלב הזה הרפורמה נוגעת רק לתשתיות של בזק, כך שלקוחות הנוטשים את בזק ממשיכים למעשה לעשות שימוש בתשתיות שלה, אך כלקוחות של החברות המתחרות.

כל המתחרים בבזק, ובראשם חברות הסלולר הותיקות, נערכים לשלב הבא ברפורמה, שהחלה ב-17 בפברואר. סלקום תהיה למעשה החברה היחידה שתשיק טריפל מלא המתחרה בזה של HOT, שכן היא המתחרה החדשה היחידה שמציעה שירותי טלוויזיה מלבד HOT ו-yes. לפני מספר שבועות השיקה סלקום שירותי אינטרנט המבוססים על תשתיות בזק במחיר של 100 שקל לחודש. במקביל היא מוכרת את שירותי הטלוויזיה שלה במחיר של כ-99 שקל לחודש. הערכות הן כי החל מיום ראשון הקרוב היא תציע טריפל במחיר של עד 200 שקל בחודש.

צילום: גד גניר

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker