האתר האוסטרלי Freelancer.com רוכש את דוננזה הישראלית

מחיר הרכישה של מנוע החיפוש לקהילת הפרילאנסרים, שנסגר ביולי, לא פורסם - אך היא תמומן מיתרות המזומנים שבידי החברה ■ העסקה לא תשפיע על התוצאות של Freelancer.com ב-2015

ענבל אורפז
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ענבל אורפז

אתר האוסטרלי, שמפגיש בין פרילאנסרים ללקוחות, הודיע היום (ד') כי רכש את נכסי הסטארט-אפ הישראלי DoNanza שנסגר ביולי האחרון. מחיר הרכישה לא פורסם אך נמסר שהיא תמומן מיתרות המזומנים שבידי החברה. הרכישה לא צפויה להשפיע על התוצאות הכספיות של Freelancer.com ב-2015.

באתר של הסטארט-אפ הישראלי פורסמה הודעה ובה נמסר כי החברה נסגרה, השירות יפסיק להיות זמין והיא מחפשת רוכש לנכסיה. היה מנוע חיפוש לעבודות ברשת ואגרגטור לקהילת הפרילאנסרים.

DoNanza הוקמה ב-2008 על ידי עמי דודו, לירן קוצר וגיל פאל, שלושתם יוצאי יחידת ממר"ם. במאגר המידע של החברה רשומים 360 אלף פרילאנסרים עם פירוט שכולל את הכישורים שלהם, התמחור של עבודתם והציפיות שלהם - ואת הנכסים האלה רכש אתר Freelancer.com.

צילום מסך: מתוך אתר Freelancer.com

ב-2011 גייסה מיליון דולר מקרן Innovation Endeavors של יו"ר גוגל, אריק שמידט; הישראלי דרור ברמן; קרן אפטרדוקס, שהוקמה על ידי יוצאי חברת אמדוקס; ומהמשקיע והיזם יוסי ורדי.

באתר Freelancer.com רשומים 14.6 מיליון משתמשים ועד כה התפרסמו בה 7.2 מיליון פרוייקטים ב-740 תחומים - כמו פיתוח אפליקציות, בניית אתרים, עיצוב לוגאים, שיווק, כתיבה וייצור והנדסה אווירית. החברה הוקמה ב2009 ונסחרת בבורסה האוסטרלית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker