חנן לשובר, הצלע השלישית של 5min, פורש מ-AOL

בחודשים האחרונים הודיעו גם רן הר נבו וטל סימנטוב - שני המייסדים הנוספים של 5min - על פרישתם מהחברה. לפי שעה לא מונה ללשובר מחליף כמנכ"ל AOL ישראל

ענבל אורפז
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ענבל אורפז

חנן לשובר, מנכ"ל AOL ישראל, הודיע הבוקר על פרישתו מהחברה. לשובר, שהיה אחד משלושת מייסדי הסטארט-אפ הישראלי 5min שנרכש על ידי AOL ב-2010, הוא האחרון מבין המייסדים שפורש מהחברה האמריקאית. בחודשים האחרונים גם רן הר נבו, שהיה נשיא חטיבת הוידאו של AOL, וטל סימנטוב, שהיה סגן נשיא בחטיבה לשווקים בינלאומיים ב-AOL, הודיעו על עזיבת החברה. לפי שעה, לא מינו ב-AOL מחליף ללשובר.

לשובר שלח הבוקר מכתב בו הוא מודיע על עזיבתו והרקע לכך. "טרם החלטתי מה בכוונתי לעשות אך יודע אני כי אמשיך לתרום מזמני ומרצי ליזמות הישראלית שהפכה לחלק כל כך מהותי מחיי", כותב לשובר במכתב. תחת ניהולו AOL ישראל צמחה לכ-100 עובדים בתל אביב ורעננה שמובילים את פעילות הוידאו בחברה - מנוע צמיחה מרכזי עבורה. בנוסף ל-5min מנוהלות במרכז בישראל שתי פעילויות נוספות שמבוססות על רכישות - קונברטו ורליג'נס. כמו כן, AOL הקימה בישראל תוכנית לליווי סטארט-אפים בשם נאוטילוס שמנוהלת על ידי מרב רותם-נעמן ומלווה שש חברות.

"כשיצאנו למסע המרגש הזה, רן טל ואני, לא היה לנו מושג אמיתי לאן אנו הולכים. שלושה חברים עם כמה חלומות קטנים. כל הצלחה בדרך חיזקה אותי, מהגיוסים הראשונים (הקטנים יחסית) ועד לאחרונים (הגדולים יחסית), הלקוחות, המספרים וההשפעה על תחומים מגוונים. כל כישלון בדרך, חיזק אותי אף יותר (גם אם לא הבנתי זאת באותו הרגע). אך מעל הכל, ריגשו אותי האנשים שבדרך. המאמינים והספקניים, המפרגנים והשמחים לאיד, אלו שבחרו לצעוד איתנו ואלו שסירבו. כולם נתנו לי כוח", כתב לשובר.

"המקום בו נמצאת החברה היום אינו דומה לאיפה שהיא הייתה בתחילת הדרך, היינו סטארט אפ קטן והיום אנו חלק מתאגיד ענק ומצליח, חלקנו בהצלחה זו מרכזי ואנו מהווים את אחד מעמודי התווך של הארגון. אני מפקיד בידיכם ובידי המנהלים את מה שיצא ומאמין בכם שתוכלו להפוך אותו לטוב יותר, הקפידו להמשיך להנות מהדרך כמו גם מההשגים".

חנן לשוברצילום: מוטי מילרוד

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker