הרפורמה בפס הרחב יוצאת לדרך: אקספון מציעה קו אינטרנט ב-100 שקל

רפורמת הפס הרחב מאפשרת לחברות שירותים לקנות מבזק קו תשתית לבית הלקוח ולמכור חבילה שלמה של מוצרים ■ 018 אקספון היא החברה הראשונה בשוק אשר חושפת את מחיריה ■ 012 סמייל הודיעה על חבילה דומה

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אמיתי זיו

הרפורמה בפס הרחב יוצאת לדרך. אקספון 018 היא החברה הראשונה שמכריזה על חבילות התמחור שלה במסגרת הרפורמה, המכונה גם רפורמת "השוק הסיטוני". כפי שנחשף ב-TheMarker, עלות קו אינטרנט, הכולל לראשונה גם ספק וגם תשתית, תעמוד על 99 שקל לחודש עבור חיבור של 100 מגה. מדובר במחיר שנמוך בכ-40 שקל ממחיר השוק כיום. החברה מציגה גם חבילות זולות יותר למהירויות גלישה נמוכות.

"מחר (ג') יחל לפעול שוק סיטונאי לתשתיות תקשורת קווית. במסגרת זו תחל לרכוש 018 אקספון שירותי תשתית אינטרנט מבזק ותשווק שירות אינטרנט הכולל תשתית וספק בחבילה אחת – חבילת סימפלנט", נמסר מהחברה.

018 אקספון היא החברה הראשונה בשוק אשר חושפת את מחיריה במסגרת הרפורמה אך מחר ובשבועות הקרובים צפויות להציג חבילות גם חברות אחרות ובהן סמייל (פרטנר) ונטוויז'ן (סלקום). החבילות עתידות לכלול לא רק שירותי אינטרנט אלא גם טלפוניה במחיר של 110-120 שקל לחודש, ובמקרה של נטוויז'ן (סלקום) גם טלוויזיה, במחיר כולל לחבילה של סביב ה-200 שקל לחודש.

רפורמת הפס הרחב מאפשרת לחברות שירותים לקנות מבזק קו תשתית לבית הלקוח ולמכור חבילה שלמה של מוצרים. החברות משלמות לבזק על התשתית מחיר מפוקח של סביב ה-50 שקל בחודש.

הבוקר הודיעה גם 012 סמייל (חברה בת של פרטנר) כי היא גם מצטרפת לרפורמה ומשיקה בדומה לאקספון קו אינטרנט (ספק ותשתית) במהירות 100 מגה-ביט בעלות 100 שקל לחודש.

איציק בנבנישתי, משנה למנכ"ל קבוצת פרטנר ציין: "אנו ערוכים ליישום הרפורמה ומקווים כי בימים הקרובים יושלמו ההסדרים הסופיים עם בעלי התשתיות, באופן שיאפשר תחרות פתוחה והוגנת בין כל החברות בענף, לטובת הלקוחות".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker