קטלוג המשחקים של פלייקאסט יוצע לרוכשי טלוויזיה חכמה של סמסונג

שיתוף הפעולה ייצא לדרך כבר ברבעון השני השני בעשרה שווקים

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אמיתי זיו

חברת פלייקאסט (Playcast) הישראלית חתמה על הסכם הסכם הפצה עם סמסונג. פלייקאסט היא חברת סטארט אפ שמשווקת משחקים, ללא צורך בקונסולה. היא מציעה את קטלוג המשחקים שלה לחברות כבלים ולווין, באמצעות חיבור בקר משחק לממיר.

במסגרת ההסכם הנוכחי, קטלוג המשחקים של פלייקאסט יוצע לרוכשים של טלוויזיה חכמה של סמסונג. שיתוף הפעולה ייצא לדרך כבר ברבעון השני השני בעשרה שווקים, בהם גם ארה"ב, ברזיל, קנדה, בריטניה, גרמניה וישראל. בפלייקאסט מעריכים את שוק היעד בכ-20 מיליון מסכים.

"אנחנו נרגשים להטמיע את שירות משחקי הענן של פלייקאסט בטלוויזיות החכמות של סמסונג", מסר מנכ"ל פלייקאסט מיקל אודונל, מנכ"ל החברה, "כעת רוכשי מסכים חכמים של סמסונג יכולו לגשת לספרייה רחבה של משחקי איכות מבלי להיות חייבים לרכוש קונסולת משחקים יקרה".

ענת סגלצילום: קסניה

בפלייקאסט מושקעות החברות מר, JVP קסניה ונצ'רס ו-MK קפיטל. החברה גייסה עד היום כ-25 מיליון דולר.

ענת סגל, מנכ"לית קסניה, מסרה כי: "הטמעת שירות המשחקים המגוון של פלייקאסט במסכי הטלוויזיה החכמים של חברת סמסונג הוא הצעד הראשון בהרחבת הנגישות לשירות למיליוני צרכנים וגיימרים ברחבי העולם. המהלך של פלייקאסט הוא חסר תקדים. לראשונה מוטמע שירות של חברה ישראלית ישירות בתוך מוצר אלקטרוני צרכני המוני שהוא גם הפופולרי והנפוץ מסוגו. אנו משוכנעים כי הטמעת השירות במסכי סמסונג תרחיב באופן משמעותי את השימוש בו, והיא מניחה אתהתשתית להטמעת השירות בטלוויזיות חכמות של יצרנים נוספים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker