ענבל אורפז

היזם שחר קמיניץ, שייסד את וורקלייט ומכר אותה לפני שנתיים ליבמ ב–70 מיליון דולר, יוצא לדרך חדשה: החברה החדשה שהקים, אינסרט (Insert), הודיעה אתמול כי גייסה 
5 מיליון דולר.

את ההשקעה ביצעו שלושה משקיעים פרטיים מעולם האבטחה: שלמה קרמר, ממייסדי צ'קפוינט, אימפרבה וטראסטיר, מיקי בודאי, ממייסדי אימפרבה וטראסטיר וראקש לונקאר, ממייסדי טראסטיר. בהודעה שפירסמה החברה נכתב, כי היא "מפתחת פלטפורמת תוכנה המספקת פתרון טכנולוגי לבעיה שקיימת בכלל אפליקציות המובייל, ובייחוד באפליקציות שלהן משתמשים רבים". בחברה הדגישו ש"המוצר מיועד למשתמשים עסקיים ולא למפתחים". אינסרט תגייס כעת 20 עובדים, בהם אנשי פיתוח וניהול מוצר.

קמיניץ, מנכ"ל ומייסד אינסרט, מסר כי "הפתרון שלנו יסייע לארגונים בעלי אפליקציות מובייל הפונות לצרכנים להפיק את מירב הערך העיסקי מישומים אלה". קרמר, מייסד ויו"ר חברת אימפרבה, ציין כי "מדובר בשוק גדול המגלגל עשרות מיליארדי דולרים בשנה, שיש בו מקום לטכנולוגיה של אינסרט".

שחר קמיניץ
שחר קמיניץצילום: אסנת טל-קמיניץ

בתוך כך, הסטארט־אפ רילמטץ' (RealMatch), שמפתח טכנולוגיה לגיוס עובדים באינטרנט, הודיע אתמול על השלמת סבב גיוס בגודל 8 מיליון דולר. את הסבב הובילו הקרנות אדיסון פרטנרס, אוריקס ונצ'רס (Orix) וכרמל ונצ'רס מקבוצת ויולה. החברה שהוקמה ב–2007 על ידי גל אלמוג, גייסה עד כה 26 מיליון דולר. החברה מעסיקה כ–100 עובדים, מתוכם כ–40 בישראל. בעקבות הגיוס היא מתכוונת לגייס 10 עובדים נוספים. לחברה הכנסות של מיליוני דולרים בשנה.

עזרא סופר, סמנכ"ל הכספים בחברה, ציין שהגיוס החדש ישמש לתמיכה בכל תחומי הפעילות, לרבות השקעה במוצרים ושירותים חדשים.

ענבל אורפז

צילום: עופר וקנין

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום