קרוסלה בתפקיד סמנכ"ל השיווק בפרטנר: יגאל ברקת עוזב אחרי עשרה חודשים

ברקת החליף בתפקיד את נעמה גת, שהחליטה לעזוב ארבעה חודשים בלבד לאחר שמונתה ■ פרטנר מצויה בימים אלה בתקופת חפיפה בין המנכ"ל המכהן חיים רומנו, לבין המנכ"ל המיועד איציק בנבנישתי, והדבר עשוי להשפיע על מינויים בשדרת הניהול

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אמיתי זיו

עוד סמנכ"ל שיווק בפרטנר לא מצליח להחזיק זמן רב בתפקיד. פרטנר פירסמה בצהריים (ב') הודעה שבה בישרה על עזיבתו של סמנכ"ל השיווק של החברה, יגאל ברקת. "יגאל ברקת, סמנכ"ל השיווק של פרטנר, הביע את רצונו לסיים את תפקידו בחברה", נכתב. "עד יימצא מחליף ותועבר חפיפה מסודרת, ימשיך יגאל לכהן בתפקידו".

מנכ"ל פרטנר, חיים רומנו, הודה לברקת על תרומתו, על המאמץ ועל ההירתמות להשגת היעדים בתקופה הסוערת שבה מצוי שוק התקשורת. ברקת נכנס לתפקידו רק בפברואר האחרון. מינויו של ברקת הגיע לאחר העזיבה הפתאומית של סמנ"כלית השיווק נעמה גת, ארבעה חודשים בלבד לאחר שמונתה. גם לפני גת, כיסא סמנכ"ל השיווק בפרטנר התנדנד: ביוני 2007 התמנה לתפקיד סמנכ"ל השיווק, ארז פז. הוא שרד פחות משלוש שנים ובפברואר 2010 מונה לתפקיד יעקב קדמי.

קדמי עזב באוקטובר 2012 את החברה. הכיסא נותר ריק כמה חודשים עד שבמאי 2013 מונה לתפקיד צביקה שיינפלד, רק בשביל לעזוב באוגוסט האחרון, עבור נעמה גת, שכאמור עזבה זמן קצר אחרי שמונתה.

פרטנר נמצאת בימים אלו בתקופת חפיפה בין המנכ"ל המכהן חיים רומנו, לבין המנכ"ל המיועד איציק בנבנישתי. לא ידוע מתי יתבצעו חילופי המנכ"לים בפועל, אך באופן טבעי הדבר משפיע על מינויים בשדרת הניהול.

יגאל ברקתצילום: סיוון פרג'

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker