אמיתי זיו

רשתות הדור הרביעי בסלולר - LTE, היו זמינות עד היום רק ללקוחות שלוש חברות הסלולר הגדולות, אך לא עוד. חברת רמי לוי תקשורת מודיעה כעת כי הגיע לסיכום מסחרי עם החברה המארחת שלה - פלאפון, וכעת היא יכולה להציע ללקוחותיה שירותי דור 4 סלולריים.

המשמעות היא כי לקוחות רמי לוי עם מכשירי תומך יוכלו ליהנות ממהירות גלישה גבוהה יותר, אם כי יש לציין כי בשלב זה ההבדלים בין רשת דור 3 ל-4 אינם גדולים.

מרמי לוי תקשורת נמסר: "אנו מתכבדים להודיע היום כי רמי לוי תקשורת עברה לעידן ה-LTE. החל מהיום לקוחותינו יכולים ליהנות מגלישה ושימוש ברשת דור 4, השימוש ברשת דור 4 נעשה על גבי התשתית של הפעילה המארחת שלנו, חברת פלאפון. בחודשים האחרונים שקדנו רבות על הבאת דור 4 ללקוחותינו, המטרה היא, להביא את ההצעה
הטובה ביותר ללקוחותינו, הצעה שמציגה תמחור זול אך יחד עם זאת נותנת את המוצר הטוב ביותר. כזכור, רמי לוי תקשורת מציעה ללקוחותיה חבילת סלולר ללא הגבלה עם
חבילת גלישה בנפח 3GB במחיר קבוע לשנה של 39.90 ₪ לחודש". החברה גם החלה למכור שורה של סמארטפונים התומכים ב- LTE.

חברות הסלולר הגדולות חייבות למכור לחברות המתאחרות אצלן גישה לרשת הדור הרביעי, אך בגלל העלייה בהיקף השימושים, החברות הקטנות חששו עד כה מלהשיק שירותי דור 4. סביר להניח שעם הזמן יצטרפו לדור 4 גם מפעילות קטנות אחרות כמו Youphone וגולן טלקום.

צילום: רויטרס

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker