לקראת השקת מיזם הטלוויזיה: סלקום ממנה סמנכ"ל תחום טלוויזיה ותוכן

יניב גרינולד ינהל את אגף הטלוויזיה של החברה

אמיתי זיו

סלקום מתכוננת במרץ להשקת פעילות הטלוויזיה שלה. כזכור, לאחרונה אישר דירקטוריון החברה להנהלה להתקדם במיזם הטלוויזיה הרב ערוצית שלה, שיתחרה במוצר הטלוויזיה של HOT ו-yes. הבוקר הודיעה החברה כי היא ממנה את יניב גרינולד לסמנכ"ל הטלוויזיה והתוכן של הקבוצה. גרינולד יהיה אחראי וינהל את אגף הטלוויזיה של החברה.

ניר שטרן, מנכ"ל סלקום, ציין כי "יניב גרינולד מביא עמו ניסיון עשיר של עשיה בעולמות הטכנולוגיה והאינטרנט ויוכל לתרום רבות להתפתחותה של הקבוצה בתחום הטלויזיה העתידית".

יניב גרינולדצילום: סיוון פרג'

גרינולד, 40, כיהן בין היתר במשך שנתיים כסמנכ"ל הטכנולוגיות של 013 נטוויז'ן ולפני כן כמנהל טכנולוגיות ראשי (CTO) של חטיבת האינטרנט והתקשורת הקווית בפרטנר.

סלקום החליטה להיכנס לתחרות בענף הטלוויזיה כחלק מהאסטרטגיה של מכירת סל שירותים שלם ללקוח הביתי. גרינולנד מנהל את מיזם הטלוויזיה בדיסקרטיות כבר מספר שנים. ב-2011 גרינולד שלח עובדים וספקים במיזם הטלוויזיה לבדיקת פוליגרף, אחרי שפרטים אודותיו נחשפו ב-TheMarker. סלקום גייסה לטובת תחום התוכן במיזם גם את איש התוכן בן ברנר.

לגבי לוח הזמנים להשקה: סלקום עדיין לא חתמה את כל חוזי התוכן שלה, ולמרות שבחרה ספקים טכנולוגיים, טרם ביצעה את מהלך רכש הממירים (שהוא ההוצאה הגדולה ביותר). לכן, השקת המיזם בפועל תתרחש רק לקראת סוף 2014 או תחילת 2015.

ניר שטרן הסביר בעבר את החלטת החברה להיכנס לתחום: "שירותי הטלוויזיה על גבי האינטרנט הם סינרגטיים ומשלימים לליבת הפעילות של החברה, יסייעו בשימור לקוחות ויחזקו את מעמדנו כקבוצת תקשורת מובילה בישראל".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker