"ועדת פניות הציבור של הכנסת הפכה לוועדה שעוסקת אך ורק בפניות על HOT"

הח"כים התכנסו לדיון בסוגיית "הממירים השורפים" של HOT ■ יו"ר הוועדה ח"כ עדי קול: "אנחנו מקיימים אחת לשבועיים דיון על החברה" ■ סמנכ"לית HOT: "לא נשקפת סכנה לציבור"

אמיתי זיו

הוועדה לפניות הציבור בכנסת התכנסה הבוקר (ב') כדי לדון בסוגיית הממירים השורפים של חברת HOT. עם זאת, ח"כ עדי קול (יש עתיד), שעומדת בראשות הוועדה, ניצלה את פתיחת הדיון למתקפה על חברת התקשורת. "אנחנו מקיימים דיון אחת לשבועיים על חברת HOT, אנחנו מקבלים אלפי תלונות על החברה ואני מרגישה שזו הפכה להיות ועדה לחברת HOT וזה לא ראוי", אמרה קול.

"אחרי שכינסתי כאן דיון על ההטרדות מצד החברה, אני עצמי המשכתי לקבל פניות ממנה, זאת למרות שנטשתי אותה לפני שנה. הנושא היום הוא חמור פי כמה - ממירים מתפוצצים. החברה ממשיכה להתבצר בתגובות שלה במקום לטפל בבעיה. קיבלנו פניות לגבי ממירי ה-HD של HOT והנושא הופיע גם בתוכנית 'צינור לילה'. נכון לעכשיו לאנשים אין מושג אם הממיר פועל או לא ואם הטלוויזיה שלהם בסכנה".

קול הוסיפה: "הייתי מצפה שפעם אחת HOT תיקח אחריות ולא תמוסס את התלונות". לאחר דברי הפתיחה עלו ודיברו במושב שלושה לקוחות של HOT שתיארו את אשר ארע להם: הממיר של החברה שרף את כרטיס הטלוויזיה ולמעשה השבית אותה. עלות התיקון עמדה על 1,850-1,100 שקל במקרים שהוצגו אך החברה סירבה לקחת אחריות על התקלה.

מיכל פליישר, סמנכ"לית הרגולציה ב-HOT, השתתפה אף היא בדיון. "חשוב לי להגיד שאנחנו לא מכירים תקלה של ממיר מתפוצץ ולא נשקפת סכנה לציבור", אמרה פליישר. "אנחנו מכירים מקרים מועטים של שריפת רכיב ה-HDMI. זו לא תופעה גורפת, יש היקף פניות מצומצם ביחס לתקלה מאז החשיפה הנרחבת, כ-40 פניות בימים האחרונים".

דוכן של חברת HOTצילום: תומר אפלבאום

פליישר הוסיפה: "אנחנו מתייחסים לכל הפניות בכובד ראש ובודקים אותן. כל מי שיפנה למייל של פניות הציבור של HOT בנושא יינתן לו מענה לפנים משורת הדין וכמחווה שירותית".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker