ארדן Unlimited |

"אסייע לתחרות - ולשבירת הדואפול של בזק ו-HOT"

שר התקשורת הודיע היום על צוות מיוחד שהקים "להסרת חסמים עבור מיזם הסיבים אנלימיטד"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

האם שר התקשורת בחר צד? נראה כי גלעד ארדן יוצא מעורו לטובת חברת Unlimited - חברה עסקית שהשיקה פעילות לאחרונה וארדן נכח במאורע. ארדן הודיע היום (ד') על צוות מיוחד שהקים "להסרת חסמים עבור מיזם הסיבים אנלימיטד". כך מסר ארדן עצמו: "אסייע ככל הניתן לפרישת תשתית שלישית בישראל שתיצור תחרות ותשבור את הדואפול של בזק ו-HOT. מיזם הסיבים הוא פרויקט לאומי שיסייע בצמצום הפערים שבין מרכז לפריפריה ויציע שרותים מתקדמים". חברת אנלימטד היא חברה עסקית אשר פורשת בימים אלו תשתית קווית שלישית בישראל.

מעניין לראות שיש הבדל בין ההודעה לעיתונות ששיגר ארדן לבין כתב המינוי בפועל של צוות הסיבים. בכתב המינוי אין אזכור של שום חברה ספציפית, ומוסבר כי מטרתה היא קידום פרישת סיבים באופן כללי. יש לציין בהקשר זה שגם HOT וגם בזק נמצאות במהלכים של פרישת סיבים ברחבי המדינה, אך נראה כי ארדן אינו נלהב לעזור להן.

כך בכתב המינוי מודיע ארדן על "הקמת צוות בינמשרדי להסרת חסמים בפרישה כלל ארצית של תשתית הסיבים האופטיים וזאת כחלק מהקמת המיזם הלאומי של 'ישראל דיגיטלית'. הצוות ידון בהתאמות האסדרה לפרישת תשתית הסיבים האופטיים". הצוות יכלול אנשים ממשרדי התקשורת, משרד הפנים, האוצר, המשפטים, התשתיות הלאומיות, וכן נציג התקשוב הממשלתי.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker