חברת הסייבר הישראלית Sentinel Labs גייסה 12 מיליון דולר

הגיוס של סנטינל מתווסף לשורה ארוכה של גיוסים גבוהים של חברות ישראליות בתחומי האבטחה והסייבר בחצי השנה האחרונה ■ עד סוף 2014 מתכננת החברה שמעסיקה כיום 20 עובדים להוסיף כ-30 עובדים לשורותיה

אור הירשאוגה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אור הירשאוגה

סטארט אפ אבטחת הסייבר הישראלי Sentinel Labs השלים גיוס של 12 מיליון דולר בסבב גיוס ראשון. הגיוס של חברת האבטחה הצעירה מתווסף לשורה ארוכה של גיוסים גבוהים של חברות ישראליות בתחומי האבטחה והסייבר בחצי השנה האחרונה, כמו גם לשורת עסקות רכש שהבולטת בהן היא רכישת חברת Cyvera הישראלית על ידי Palo-Alto Networks תמורת 220 מיליון דולר. בעקבות הגיוס מתכוונת החברה לגדול במהירות: עד סוף 2014 מתכננת החברה שמעסיקה כיום 20 עובדים להוסיף כ-30 עובדים לשורותיה.

Sentinel Labs, בוגרת חממת UpWest Labs, הוקמה על ידי תומר ויינגרטן ואלמוג כהן ב-2013. ויינגרטן, מנכ"ל החברה, נמנה על מייסדי חברת dPolls שנרכשה על ידי ToLuna, ובהמשך ייסד יחד עם יובל ברנר ורועי ברקת את Carambola, בה שימש כסמנכ"ל טכנולוגיות.

פאלו אלטוצילום: בלומברג

כהן, סמנכ"ל הטכנולוגיות ב-Sentinel Labs עבד בעבר בצ'ק פוינט. סנטינל נמנית על גל חברות הסייבר החדשות שקמו בישראל החל מ-2012. במודלים הקלאסיים של אבטחת מידע משמשת הטכנולוגיה כדי ליצור שכבת הגנה היקפית סביב הארגון בניסיון למנוע חדירה של פורצים, נוזקות ורוגלות.

השתכללות שיטות ההתקפה הביאה לתפישה שונה של תחום האבטחה. החברות החדשות מנסות לתת מענה לזירת האיומים החדשה, להתקפות ממוקדות ומתוחכמות על ארגונים, על איומים בסביבות ענן ומובייל. סנטינל, שממוקדת בעצירת התקפות ונוזקות לא מוכרות פיתחה תוכנה להגנה על תחנות קצה, מכשירים ניידים ושרתים ארגוניים.

את סבב הגיוס הובילו גוף ההשקעות Tiger Global וקרן ההון סיכון The Westly Group. הגיוס הנוכחי מתווסף לסבב סיד של 2.5 מיליון דולר עליו הכריזה החברה באוגוסט 2013, סבב בו השתתפו הקרנות אקסל פרטנרז, Granite Hill Capital Partners ו-Data Collective, מהאנג'ל דן שיינמן ומ-UpWest Labs. שלוש הקרנות הצטרפו גם לסבב הנוכחי.

UpWest Labs, תוכנית ההאצה שהוקמה על ידי שולי גלילי וגיל בן ארצי, מיועדת לחברות ישראליות שמעוניינות לפעול בסיליקון ואלי. סנטינל היא בוגרת המחזור השישי של התוכנית, ממנו יצאה בין השאר גם חברת SlickLogin שנרכשה על ידי גוגל בעסקת Acquihire לפני כחודשיים. כשלושה שבועות לאחר רכישתה של SlickLogin נמכרה חברה נוספת בוגרת התוכנית – Qlika שנמכרה לחברת מכירת הכרטיסים והזמנת המלונותPriceline תמורת 20-15 מיליון דולר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker