חברת YouPhone מודיעה כי הגיעה ל-100 אלף לקוחות

YouPhone היא חברת הסלולר הווירטואלית הגדולה במדינה ■ החברה דיווחה על הכנסות רבעוניות של 12 מיליון שקל והפסד תפעולי רבעוני של מיליון שקל בשנה האחרונה

אמיתי זיו

חברת הסלולר הווירטואלית, YouPhone מקבוצת אלון הריבוע הכחול, מודיעה כעת על אבן דרך של 100 אלף לקוחות. יופון היא חברת הסלולר הווירטואלית הגדולה במדינה. שנייה אחריה בגודלה היא רמי לוי עם 85 אלף לקוחות סלולר.

יופון מודיעה במקביל על השקת קמפיין חדש וכן על הרחבת מערך המכירה לסך של אלף נקודות מכירה בסך הכל וזאת באמצעות שיווק דרך הערוצים הרגילים שלה: תחנות אלון, רשת מגה וחנויות AM:PM. כעת מצטרפות גם הרשתות KSP מחשבים ואופיס דיפו.

על פי דו"חות הריבוע הכחול שפורסמו בימים האחרונים, ניתן להסיק כי פעילות הסלולר של יופון עדיין הפסדית. מגזר האחרים של החברה דיווח על הכנסות רבעוניות של 12 מיליון שקל והפסד תפעולי רבעוני של מיליון שקל. בשנה כולה, המגזר דיווח על הכנסות של 44 מיליון שקל והפסד תפעולי רבעוני של 12 מיליון שקל. יש לציין כי מגזר האחרים כולל גם את פעילות שיווק כרטיסי האשראי של מועדון You ודיינרס, אך מדובר בפעילות זניחה יחסית בהיקפה לפעילות הסלולר.

דודי ויסמןצילום: תומר אפלבאום

אריאל שרייבר, מנכ"ל יופון, מסר: "אנו היחידים שנותנים לצד המחיר הזול בישראל גם מעטפת כוללת של שירותי איכותי ומקצועי וטכנולוגיה מתקדמת ללא פשרות. נמשיך לפעול לשמירת התחרות בשוק הסלולר בישראל ולא ניתן לדואופול להרים את ראשו עם איחוד רשתות בדור הרביעי. הציבור יודע שהמשמעות של מיזוג התשתיות, תחזיר אותו לשוק ללא תחרות שמרוויח על גבו של הצרכן. המודל העסקי שלנו מוכיח את עצמו- הצלחנו באמצעות שילוב עולמות הסלולר עם הצריכה היומיומית של דלק והקניות של כל משפחה, להחזיר ללקוחות 5 מיליון ₪".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker