גולן טלקום תציע חבילה ב-35 ש' בחודש - אך על כל שירות תשלמו בנפרד

גולן טלקום מציעה חבילת סלולר Unlimited במחיר נמוך - אך שימו לב לאותיות הקטנות: חבילת הגלישה מוגבלת, שליחת הודעות MMS עולה כסף, על שיחות לחו"ל תשלמו עוד תוספת וכל שירותי הערך המוסף הוצאו

אמיתי זיו

גם אחרי קבלת הערבות הבנקאית חזרה - גם בגולן טלקום וגם ב-HOT מובייל - התחרות בסלולר מסרבת להירגע. חברת גולן טלקום מדווחת כעת על מבצע הצטרפות חדש: 35 שקל לחודש לחבילת Unlimited. החבילה תפעל עד לסוף השנה ואחרי תקופת המבצע ישלם הלקוח מחיר רגיל של גולן - 99 שקל בחודש.

למעשה, מדובר בסבסוד של 64 שקל לחודש למשך 8 חודשים, כלומר סבסוד של 512 שקל. מדובר בסבסוד מעט יותר גדול מהמבצע הקודם של גולן טלקום, 59 שקל למשך שנה (סבסוד של 480 שקל). בכל מקרה אין בתמחור זה מהפכה אבל הוא מעורר את השוק, ועד כה מחירי החזית של גולן הכריחו את המתחרות להגיב.

מיכאל גולן בהשקת גולן טלקום, ב–2012צילום: תומר אפלבאום

אלא שבניגוד לעבר, יש למבצע הנוכחי לא מעט אותיות קטנות: חבילת הגלישה מוגבלת ל-1 ג'יגה בחודש (לעומת 6 ג'יגה בחבילה המלאה), הודעת MMS עולה 2 אגורות במקום בחינם בדרך כלל, והחבילה אינה כוללת שיחות לחו"ל, כמו בחבילה הרגילה ואינה כוללת שירות מספר וירטואלי. זאת אומרת - כל שירותי הערך המוסף של גולן טלקום הוצאו מהחבילה במבצע הנוכחי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker