מנכ"ל פרטנר ויתר על בונוס שנתי ועל מענק שימור של 1.8 מיליון שקל

שכרו של חיים רומנו הסתכם השנה ב-2.4 מיליון שקל - נמוך משל מנכ"לים מקבילים בשוק ■ יתרת השכר שרומנו ויתר עליה עברה לקופת הבונוסים של עובדי החברה

אמיתי זיו
אמיתי זיו

הדו"ח המשלים (20F) של פרטנר, שיצא כעת לבורסה ומשלים לדו"ח השנתי, חושף: מנכ"ל החברה חיים רומנו ויתר על מיליוני שקלים משכרו. רומנו ויתר על מענק שימור של 1.8 מיליון שקל ועל עוד בונוס שנתי בסכום לא ידוע. שכרו הסתכם השנה ב-2.4 מיליון שקל.

מדובר בשכר נמוך משמעותית משל המנכ"לים האחרים בשוק - גיל שרון מפלאפון השתכר השנה כ-6 מיליון שקל וניר שטרן מסלקום השתכר ב-3.5 מיליון שקל. יתרת השכר שרומנו ויתר עליה עברה לקופת הבונוסים של עובדי החברה. עובדי פרטנר משתכרים בממוצע את השכר הגבוהה בענף - 14.7 אלף שקל בחודש.

חיים רומנוצילום: איתן ריקליס

בפועל, עקב הוויתור על המענקים, מנחם תירוש - מנהל התפעול הראשי של החברה - ישתכר יותר מרומנו - 3.4 מיליון שקל. עלות שכרה של סמנכ"לית ה-IT של החברה רונית רובין תעמוד על 2.4 מיליון שקל ואבי כהן, מנהל חטיבת הלקוחות, יזכה לעלות שכר של 2.2 מיליון שקל. גיא אמודי, סמנכ"ל הכלכלה, יזכה לעלות שכר של 2.1 מיליון שקל. כל הסכומים כוללים מענק פרישה שיתקבל אחרי פרישת הבכירים וכן אופציות שהינן מחוץ לכסף. רכיב המשכורת לבדה של הבכירים יותר קרוב ל-1.3-1 מיליון שקל.

הדו"ח המשלים חושף עוד פרטים על ההתייעלות האגרסיבית שפרטנר עברה בשנים האחרונות. נכון לסוף 2011 היו בחברה 7,891 משרות. ב-2012 ירד המספר ל-5,396 ואילו לאורך השנה האחרונה פרטנר הצטמקה בעוד 1,350 משרות וכעת המצבה בחברה עומדת על 4,045 בלבד. מספר העובדים לעומת זאת, מעט גבוה יותר, ועומד על כ-5,500.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker