שינויים אסטרטגיים במבנה פלאפון: רונית מרכוס תמונה למשנה למנכ"ל

מרכוס היתה סמנכ"ל שירות המגזר הפרטי ועזבה את פלאפון במארס ■ תהיה אחראית על הממשקים עם הלקוח ■ השינויים האסטרטגיים בפלאפון הם חלק מהניסיון להפוך את החברה לרזה, זריזה ויעילה ■ החברה מתכוונת לחזק השנה את פעילותה כמשווקת טלפונים חכמים ואת ערוצי הדיגיטל שלה

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת פלאפון הודיעה היום (ג') על שורה שינויים אירגונים כחלק מתוכנית העבודה שלה ל-2014, תחת הכותרת Lean. פלאפון הסבירה: "לאור השינויים בשוק והתגברות התחרות, נדרשת החברה להתאים עצמה ולהפוך לחברה רזה, זריזה ויעילה יותר, תוך יישום התהליך האסטרטגי, המכונה 'אסטרטגיית LEAN', שמטרתו צמצום ופישוט כל התהליכים שאינם יוצרים ערך ישיר ללקוח".

במרכז המהלך, חוזרת לחברה רונית מרכוס שהיתה סמנכ"ל שירות המגזר הפרטי ועזבה באופן מפתיע במארס השנה. מרכוס תמונה למשנה למנכ"ל פלאפון גיל שרון. מרכוס תהיה אחראית על מכלול הממשקים עם הלקוח, הכולל שלוש חטיבות שידווחו לה ישירות: חטיבת השירות והמכירות למגזר הפרטי, חטיבת הלקוחות העסקיים וחטיבת התפעול והלוגיסטיקה. "האחריות מקצה לקצה של ממשקי הלקוח תאפשר ראיה רחבה ואחידה של מכלול התהליכים, כגון שירות, מכירות, אספקת ציוד קצה, תיקון מכשירים ועוד, ותאפשר ייעול ופישוט תהליכים אלה לטובת הלקוחות והחברה", מסרה החברה.

גיל שרוןצילום: יונתן בלום

תחת מרכוס יפעלו דגנית קרמר, סמנכ"ל החטיבה הפרטית וישראל אייבי, סמנכ"ל החטיבה העסקית.

בעקבות השינוי יפרוש אורי בר, סמנכ"ל התפעול, מתפקידו לאחר שש שנים, והוא יעזוב את החברה בשבועות הקרובים. גם לארי אקרמן, סמנכ"ל הכספים בפלאפון, יעזוב אחרי שש שנים בתפקיד.

האסטרטגיה של פלאפון לשנה הקרובה כוללת חיזוק פעילותה כמשוווקת טלפונים חכמים, טאבלטים ואביזרים, כמו כן החברה מתכוונת לחזק את ערוצי הדיגיטל שלה בשירות הלקוחות ובמקביל תמשיך לשמור על הרשת כמקור לבידול תחרותי. החברה כבר הכריזה בעבר על כוונתה לשדרג לדור רביעי בסלולר.

רונית מרכוסצילום: יונתן בלום

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker