ווטסאפ: הגענו ל-400 מיליון משתמשים פעילים

לטענת מייסד שירות ההודעות, הנתונים מייצגים את מספר המשתמשים הפעילים בחודש האחרון ולא את מספר המשתמשים הרשומים - בניגוד למה שחברות אחרות מפרסמות

ישראל פישר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ישראל פישר

מייסד ומנכ"ל ווטסאפ, יאן קום, פירסם הודעה בבלוג של אפליקציית ההודעות לפיה היא הגיעה ל-400 מיליון משתמשים פעילים בחודש. לדבריו, בארבעת החודשים האחרונים בלבד נוספו לאפליקציה 100 מיליון משתמשים.

"זה לא מספר האנשים שרק רשומים בווטסאפ - זה מספר האנשים שמשתמשים באופן פעיל בשירות בכל חודש", טען קום. המייסד החמיא למשתמשים בשירות וטען כי רק הם איפשרו את זה וכי המטרה בפיתוחה היתה לאפשר "שירות הודעות מהיר, פשוט ואישי".

הוא הוסיף כי "לווטסאפ יש 50 עובדים בלבד, רובם מהנדסים. הגענו לנקודה הזו מבלי שהוצאנו אפילו דולר אחד על מודעות או קמפייני שיווק גדולים. אנחנו כאן בגלל כל האנשים שחולקים את הסיפורים שלהם על ווטסאפ עם שותפים לעבודה, חברים ואהובים – סיפורים שאנחנו אוהבים לשמוע".

במקביל, ציטטו את קום באתר הטכנולוגיה AllThingsD כשהוא מתרגז על אתרים שמפרסמים את נתוני המשתמשים הרשומים. "קצת נמאס לנו ואנחנו מתוסכלים מאנשים שמדברים על משתמשים רשומים. אנחנו חושבים שזה חשוב עבורנו להנהיג את השיח ולהיות אתיים". 

קבוצת ווטסאפ של חברות מרמת גןצילום: אייל טואג

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker