גבי בילצ'יק, אחד ממייסדי קונדואיט, עוזב את החברה

בילצ'יק: "נראה לי הגיוני לעצור לרגע לחשוב, להסתכל קדימה ולפנות זמן למשפחה. המציאות העסקית של החברה מאפשרת את זה"

ענבל אורפז
ענבל אורפז

גבי בילצ'יק אחד ממייסדי חברת האינטרנט קונדואיט הודיע הערב כי הוא יעזוב את החברה בסוף ינואר. בילצ'יק ייסד את קונדואיט בשנת 2002 יחד עם רונן שילה ודרור ארז. בימים אלה משלימה חטיבת סרגלי הכלים של קונדואיט ‏(Client Connect‏) מיזוג עם חברת פריון הציבורית. בתחילת ינואר העסקה תושלם וקונדואיט תתפצל לשתי חברות.

שילה, מנכ"ל קונדואיט, יעמוד בראש הפעילות הסטארט-אפיסטית בחברה שתמשיך לפעול באופן עצמאי. קונדואיט הפכה לאחת מחברות האינטרנט הגדולות בישראל ומהחברות הפרטיות הבודדות שחילקו לבעלי המניות שלהן דיבידנדים של מאות מיליוני שקלים.

מייסדי קונדואיט: גבי בילצ'יק (מימין), רונן שילה ודרור ארזצילום: דודו בכר

למשפחה. המציאות העסקית של החברה מאפשרת את זה. בימים אלה אנחנו מסיימים את המיזוג של חטיבת קליינט קונקט עם פריון של החטיבה שהובילה אותנו עד היום. התזמון נראה לי נכון. יש להם עתיד, יש להם בית. וכשאני מסתכל על קונדואיט 4.0 (הפעילות שמנהל שילה ותשאר עצמאית ע"א) אני רואה שני מוצרים מדהימים". בשנה וחצי האחרונות הוביל בילצ'יק את קבוצות המובייל בקונדואיט.

הוא סיפר כי "לפני 9 שנים שותפיי ואני הקמנו את קונדואיט ובמהלך השנים הנהדרות האלו יצרנו חברה לתפארת, זכינו להצלחה עיסקית בקנה מידה עולמי, יצרנו ערך לבעלי המניות ומעל הכל הכרתי אנשים מדהימים אשר היו שותפים מלאים בבניית ההצלחה. בשנים האלו אני זכיתי לעשייה במלוא העוצמה,לבנות ולהיבנות, לממש את אהבתי לייזמות וחדשנות, לאנשים ולעבודת צוות, וכל זאת יחד אתכם" כתב בילצ'יק במייל שנשלח לעובדי קונדואיט.

"לאחרונה, על רקע רצוני לבלות יותר זמן עם משפחתי ופינוי זמן במחשבות על עתידי, הרגשתי שהגעתי לצומת המחייב החלטות. כמו בנושאים רבים בעבר, ערכנו שיחות רבות בינינו המייסדים, התייעצנו, דברנו ושוב התייעצנו עד שהחלטנו ברוח טובה ובהסכמה שהדבר הנכון מבחינתי הוא לסיים את חלקי הפעיל בניהול החברה בתחילת פברואר.

"אין זו החלטה קלה עבורי אך אני חש הקלה בצורה בה היא נעשתה, תוך התייעצות עם שותפיי, ברגישות, מתוך ראיית התמונה הרחבה, ברוח טובה ובהסכמה. אני לוקח את ההחלטה בלב שלם" הוסיף בילצ'יק.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker