בסט ביי רכשה את נכסי סופורט ספייס הישראלית

ככל הנראה בסט ביי שילמה עבור נכסי החברה מיליוני דולרים בודדים - סכום נמוך משמעותית בהשוואה להון שגייסה החברה במהלך שנות פעילותה

ענבל אורפז
ענבל אורפז

בסט ביי (Best Buy) רכשה את נכסי הסטארט-אפ הישראלי סופורט ספייס (SupportSpace), כך נודע ל-TheMarker. העסקה נחתמה לפני חודשיים, אך לא נחשפו פרטיה הכספיים.

ככל הנראה בסט ביי שילמה עבור נכסי החברה מיליוני דולרים בודדים - סכום נמוך משמעותית בהשוואה להון (37 מיליון דולר) שגייסה החברה במהלך שנות פעילות ממשקיעיה: קרן BRM של האחים ברקת, ג'מיני ואמרג'נס.

כעת החברה נמצאת בתקופת מעבר לקראת שילובה בפעילות בסט ביי. במהלך תקופת המעבר היא מנוהלת על ידי חברת VAR Management, שעוסקת בטיפול ובליווי חברות במצבים משבריים ופשיטת רגל. בתקופת המעבר בסט ביי ממשיכה להעסיק כ-15 עובדים של סופורט ספייס. בשיא פעילותה העסיקה החברה הישראלית מעל ל-100 עובדים.

בסט ביי

מספר חברות התמודדו על רכישת נכסי סופורט ספייס שהגיעה לסוף דרכה לאחר שאיבדה מספר הסכמים משמעותיים. בסופו של דבר נבחרה לרוכשת בסט ביי - הלקוחה הגדולה ביותר של סופורט ספייס.

סופורט ספייס הוקמה ב-2005 על ידי צמד היזמים דורון אלגרסי ויאיר גרינדלינגר. החברה סיפקה שירותי תמיכה מקוונים במודל של שותפים עסקיים.

מקרן BRM לא נמסרה תגובה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker