פורסקאוט בוחנת הנפקה לפי שווי של 500-400 מיליון דולר

אם אכן ההנפקה תצא לפועל, החברה תנסה לגייס כ-100 מיליון דולר ■ הטכנולוגיה של פורסקאוט משמשת לאכיפת מדיניות אבטחה בארגונים ■ בין לקוחות החברה מעל ל-1,500 ארגונים וממשלות

ענבל אורפז
ענבל אורפז

חברה ישראלית נוספת מצטרפת לגל המנפיקות בוול סטריט. חברת ההיי טק פורסקאוט (ForeScout) בוחנת הנפקה בבורסות האמריקאיות, כך נודע ל-TheMarker. הנהלת החברה, שפועלת בתחום אבטחת המידע, עדיין נמצאת בשלבים מוקדמים של התהליך וטרם הגישה תשקיף לרשות האמריקאית לניירות ערך (SEC).

ככל הנראה, אם החברה אכן תצא להנפקה, היא תנסה לגייס כ-100 מיליון דולר לפי שווי של 500-400 מיליון דולר. המשקיעות בפורסקאוט הן הקרנות פיטנגו הישראלית, אקסל, אמדאוס קפיטל פרטנרס הבריטית, ITOCHU ומריטק קפיטל פרטנרס. מאז הקמתה הושקעו בחברה 51 מיליון דולר.

בניין בורסת נאסד"ק בוול סטריטצילום: בלומברג

פורסקאוט היא חברת אבטחת מידע ותיקה שהוקמה בשנת 2000 על ידי פרופ' חזי ישורון, דורון שקמוני ועודד קומאי. סבב ההשקעה האחרון בחברה היה בשנת 2008 אז ערכה החברה סבב גיוס פנימי של 8 מיליון דולר.

הטכנולוגיה של פורסקאוט משמשת לאכיפת מדיניות אבטחה בארגונים. הטכנולוגיה מנטרת חשיפה של הארגון לפרצות אבטחה ומתקפות סייבר. בין לקוחות החברה מעל ל-1,500 ארגונים וממשלות. לחברה מרכז מו"פ בתל אביב ומטה החברה ממוקם בקליפורניה.

מפיטנגו לא נמסרה תגובה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker