מוטורולה סולושנס ישראל מפטרת עשרות עובדים

מרכז הפיתוח יסיים את העסקתם של העובדים, לאחר סיומם של מספר פרוייקטים. מהלך הפיטורים ייושם במהלך החודש הקרוב

אור הירשאוגה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אור הירשאוגה

מוטורולה סולושנס ישראל מפטרת עשרות עובדים. מרכז הפיתוח יסיים את העסקתם של העובדים, לאחר סיומם של מספר פרוייקטים. לצד פיטורים אלו החברה תגייס עובדים בתחומים אחרים. מוטורולה סולושנס ישראל פועלת הן כמטה מכירות ושירותים, והן כמרכז פיתוח. החברה מעסיקה כ-1,300 עובדים, כמחציתם אנשי מכירות ושירותים, וכמחציתם אנשי פיתוח. לפני כשנתיים קיבל המטה הישראלי אחריות לשיווק מוצרי מוטורולה סולושנס באפריקה. מהלך הפיטורים ייושם במהלך החודש הקרוב.

ממוטורולה סולושנס ישראל נמסר: "החברה מנהלת פרויקטים בהיקפים שונים ולפרקי זמן קצובים. החברה מרחיבה או מצמצמת את היקף המועסקים בפרויקטים אלה בהתאמה. מדובר כאן במהלך של פיטורי כמה עשרות עובדים הנובע מפרויקטים שהעבודה עליהם הגיעה לסיומה".

שמעון דיק (משמאל) עם פול שטיינברג, המנהל הטכנולוגי של מוטורולה העולמיתצילום: אייל טואג

הפעילות של מוטורולה בישראל הצטמצמה בשנים האחרונות כחלק מתהליך המיקוד של החברה העולמית. המכירה של פלאפון, ביפר ומירס, ופיצול פעילות מכשירי הקצה ומכירתה כחברה נפרדת לגוגל, הביאה לירידה גם במחזור המכירות של הפעילות בארץ. מנגד, התרחבות הפעילות העסקית לאפריקה צימצמה את הירידה. "הפעילות בישראל, הכוללת גם את אפריקה, מניבה למוטורולה הכנסות שנתיות של כמה מאות מיליוני דולרים. אנחנו רווחיים מאוד. כמובן שאנחנו לא מדווחים על התוצאות שלנו, אך אני יכול לומר כי אנחנו עומדים היטב בקריטריונים של מוטורולה העולמית", ציין שמעון דיק, מנכ"ל ונשיא מוטורולה סולושנס ישראל בראיון ל-TheMarker בפברואר השנה.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker