טקיפי הישראלית גייסה 4.5 מיליון דולר

החברה שמפתחת מערכת לניטור באגים,  נוסדה ב-2012 על ידי אנשי VisualTao שנמכרה ב-2009 לאוטודסק

אור הירשאוגה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

Takipi הישראלית הודיעה היום על השלמת סבב גיוס ראשון של 4.5 מיליון דולר מקרן Menlo Ventures האמריקאית. החברה שמפתחת מערכת לניטור באגים, המיועדים בעיקר לחברות שמציעות שירותי רשת, הן כאפליקציות מובייל והן כתוכנה מקוונת. החברה נוסדה ב-2012 על ידי טל וייס, איריס שור, ניב שטינגרטן, חן הראל ודור לוי. וייס ושור הקימו ב-2006 את VisualTao שנרכשה ב-2009 על ידי אוטודסק. שטינגרטן, הראל ולוי נמנו על העובדים הראשונים ב-VisualTao.

המערכת שאותה מפתחת Takipi מאתרת באגים בתוכנה על ידי מעקב על האופן שבו קוד התוכנה רץ על שרתי ספקית השירותים. כך, למשל, עשויה המערכת של Takipi להפנות את תשומת ליבם של המפתחים למספר הפניות חריג לפונקציה מסויימת, או לזמני אחזור מידע ארוכים מהרגיל.

"המערכת מנטרת את אופן פעולת הקוד לאורך זמן ומייצרת נקודות ייחוס אליהן ניתן להשוות את הביצועים בזמן אמת. למעשה, אנחנו מספקים שירותי אנליטיקה לקוד עצמו", הסבירה שור בשיחה עם TheMarker. המוצר של החברה יצא לבטא סגורה לפני חצי שנה, ולאחרונה יצא בבטא פתוחה. עד סוף 2013 השימוש במוצר יוותר חינמי.

הגיוס הנוכחי של Takipi מצטרף לגיוס סיד שביצעה החברה עם היווסדה ממשקיעים פרטיים. כיום מועסקים בחברה שמשרדיה בשכונת צהלה בתל-אביב 11 עובדים. בעקבות הגיוס הנוכחי יצטרף ונקי גנסן מ-Menlo Ventures לדירקטוריון Takipi ואייברי מור, חבר נוסף בקרן, ימונה ליו"ר הדירקטוריון. גנסן נבחר באוגוסט האחרון ל-Midas List של שנת 2013, הדירוג השנתי של פורבס של בכירי ההון סיכון בעולם.

עד היום השקיעה Menlo Ventures בסטארט-אפים הישראליים Aeroscout, Check, eXelate ו-Shaker, ובשלוש הראשונות מבין אלו הצטרפה לסבבי גיוס מאוחרים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker