הרגולטור יאשר? סלקום, פלאפון וגולן טלקום רוצות רשת משותפת שתחסוך להן מאות מיליוני שקלים

הרקע להודעה שפירסמה היום סלקום: הסכם דומה שחתמו עליו פרטנר ו-HOT לפני מספר שבועות ■ ההסכם יובא לאישור הממונה על ההגבלים

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים41
אמיתי זיו

חברת סלקום הודיעה היום (ד') לבורסה על מו"מ לשיתוף רשתות עם חברת פלאפון וחברת גולן טלקום. המו"מ הוא לגבי הקמה מושתפת של רשת דור 4 בטכנולוגיית LTE. על פי ההודעה המו"מ בשלב מוקדם ואין וודאות כי יגיע לכדי סיום.

, אך היא משמעותית מאוד. מדובר בכך שהחברות יקימו רשת סלולר משותפת בדור הסלולרי הבא וכך יחסכו לכל אחת מהן מאות מיליוני שקלים. הרקע להודעה הוא לפני מספר שבועות. הסכם שיתוף רשתות אינו טריוואלי ברמה ההגבלית ויובא לאישור הממונה על ההגבלים.

להודעה של סלקום לבורסה מצטרפת הודעה מבזק, החברה האם של פלאפון. כך נכתב בהודעה: "החברה מתכבדת לדווח כי היא קיבלה הודעה מהחברה הבת, פלאפון תקשורת בע"מ, לפיה היא מנהלת משא ומתן לקראת שיתוף רשתות בדור 4 עם סלקום ישראל בע"מ וגולן טלקום בע"מ, ולקראת שיתוף רכיבים פאסיביים באתרים ברשתות הקיימות עם סלקום.

"בשלב זה אין כל ודאות שהמגעים האמורים יבשילו לידי הסכם ואין כל ודאות ביחס לתוכן, תנאי ומועד הסכם כאמור, המחייב משא ומתן נוסף וכן אישור על-ידי המוסדות המוסמכים של הצדדים. בנוסף, הסכם כאמור, אם ייחתם, יהיה כפוף לקבלת אישורים רגולטוריים ואין כל ודאות כי אישורים כאלה אכן יינתנו".

ניר שטרן, מנכ"ל סלקוםצילום: סיון פרג'

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker