במקום לשלם על אפליקציות, תוכלו לקנות למפתח כוס קפה

חברת IronSource השיקה שירות חדש שנועד לאפשר למפתחים לראות ברכה בעמלם - גם בלי לגבות תשלום עבור האפליקציה

נועה זהבי רז, GeekTime
נועה זהבי רז, GeekTime

חברת IronSource הישראלית השיקה שירות שמאפשר למשתמשים להביע את הערכתם לאפליקציות בהן הם עושים שימוש באמצעות שיטות שונות של תמיכה, החל מכסף ממש, וכלה בהבעת תמיכה ברשתות החברתיות.

לשירות החדש קוראים Kudos-Kit והוא נועד להחליף את הניסיון לגבות תשלום עבור הורדת האפליקציה עצמה או עבור רכישת אפשרויות שונות בתוכה. במקום, כאשר יגיע המשתמש לנקודות מסויימות בשימוש, יקפוץ לו המסך של Kudos-Kit שיבקש ממנו "לקנות למתכנת כוס קפה", לכתוב ביקורת באפסטור, לצייץ בטוויטר אודות האפליקציה ועוד.

לפוסטים נוספים ב-GeekTime:

Clumsy Ninja מאיים להיות ההתמכרות הבאה שלכם

41 מגה פיקסל: נוקיה משיקה את ה-Lumia 1020 בישראל

קודוס קיט. "לא מדובר סתם במסכים קופצים, אלא באלגוריתם חכם שיודע מה הוא עושה"

מנהל התכנון בחברה, דן גרינברג, אמר בראיון לטקראנץ’ כי לא מדובר סתם במסכים קופצים, אלא באלגוריתם חכם ש"יודע מה הוא עושה". לדבריו, "אנחנו מתרכזים במאה אחוזים בכך שזה יעבוד".

ואיך זה יעבוד? הוא מסביר כי קודוסקיט יודעת לזהות את הרגעים המדוייקים ביותר בהם האפליקציה עשויה לבקש את תמיכתכם (למשל בשנייה בה צלחתם שלב עמו אתם מתמודדים כבר שעות), ומתחשבת גם בסוג המשתמש (כך למשל משתמשים כבדים יקבלו את ההודעה, בעוד החדשים יצטרכו לצבור קצת זמן נאמנות בטרם תתבקש תמיכתם).

קודוסקיט אומנם הושקה לציבור הרחב רק עכשיו, אך בפועל היא פועלת כבר חצי שנה, וצברה לא מעט משתמשים והישגים. לפי גרינברג, עד כה צפו בהודעות שהיא מייצרת כ-700 אלף משתמשים, שתרמו ביחד 1.2 מיליון דולר. עוד הוא טוען כי אחוזי ההמרה עומדים על 0.58 עבור ביצוע תשלום, וכי התשלום הממוצע עומד על 2.10 דולרים.

קודוסקיט זמינה בפלטפורמות של אנדרואיד ו-iOS, וכל שיש לעשות הוא למלא את טופס ההצטרפות שבאתר החברה.

לפוסט המקורי ב-GeekTime

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ