הכנסות יופון: 30 מיליון שקל מתחילת השנה

נתונים אלה עולים מדו"חות אלון הריבוע הכחול; החברה הכניסה 14.6 מיליון שקל ברבעון השלישי; יופון גם רשמה הפסד של 10 מיליון שקל מתחילת השנה בשל ניסיון החדירה שלה לשוק

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

דו"חות אלון רבוע כחול שפורסמו אתמול (ד') חושפים, לפחות באופן חלקי, את תוצאות חברת הסלולר הווירטואלית יופון (YouPhone).

הריבוע הכחול מדווחת באופן מגזרי על מגזרי הדלק, הסופרמרקטים, מגזר ה"לא מזון", מגזר הנדל"ן ומגזר ה"אחרים". האחרון מאגד את הדיווח לגבי 49% מפעילות הנפקה וסליקה של כרטיסי אשראי של דיינרס, וכן 100% מפעילות מפעילת הסלולר יופון.

פעילות דיינרס היא קטנה. לראיה, בתשעת החודשים הראשונים של 2012 דווח בה על הכנסות מגזר האחרים של 2.2 מיליון שקל בלבד, ואילו בתשעת החודשים הראשונים של 2013 דיווח אותו המגזר על 32.3 מיליון שקל בהכנסות. אפשר להסיק שחברת הסלולר הכניסה כ–30 מיליון שקל מתחילת השנה.

סניף של יופון ברשת השיווק מגה
סניף של יופוןצילום: תומר אפלבאום

יופון היא חברה בצמיחה מהירה שנמצאת בתהליכי חדירה לשוק (מבצעי הצטרפות). מסיבה זו, החברה הפסדית, ובתשעת החודשים הראשונים של השנה הפסידה כ–10 מיליון שקל. אך אם מסתכלים ברמה הרבעונית אפשר לראות שהרבעון השלישי היה חזק במיוחד עם 14.6 מיליון שקל (מתוך 32 מיליון שקל) בהכנסות מגזר "האחרים".

עוד עוד מהדו"חות כי יופון על סף הריווחיות: ברבעון השלישי המגזר הפסיד רק 330 אלף שקל. יופון היא הגדולה מבין מפעילת הסלולר הווירטואלי עם 90–100 אלף לקוחות. יופון רוכבת על רשת פרטנר. החברה נמצאת בימים אלה במצבע השקה לחנוכה במחיר של שמונה שקלים לחודש למשך שלושה חודשים, לחבילה ללא הגבלה. אחרי תקופת המבצע יעלה המחיר ל–89.90 שקל לחודש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker