האפליקציה שתקבע איזו רשת סלולר תספק לכם את הקליטה הטובה ביותר

נמאס לכם משיבושים בשיחה? חברת Glove תאתר את הרגלי השימוש שלכם ותגיד לכם מיהי ספקית הסלולר הטובה ביותר עבורכם ■ מנכ"ל החברה: "3 מתוך 4 משתמשים לא נמצאים על הרשת הטובה ביותר עבורם"

אמיתי זיו
אמיתי זיו

אם אתם לא יודעים איזו חברה סלולרית תאפשר לכם לדבר ברשת האיכותית ביותר, כדאי לכם לשים לב לזה: אפליקציה חדשה תאפשר לכם לדעת מהי רשת הסלולר הטובה ביותר עבורכם. אפליקציית Glove תאתר עבורכם את הרשת בה הקליטה הטובה ביותר, על בסיס נתוני השימוש האמיתיים שלכם.

כך זה עובד: הלקוחות מתקינים את האפליקציה, ובמשך שלושה ימים היא לומדת את דפוסי הפעילות של המשתמש ובעיקר, מהם המקומות שמהם הוא מרבה להתקשר. לאחר שלושה ימים היא מדווחת לו איזו ספקית תקשורת מספקת לו את הכיסוי הטוב ביותר. הלקוח יכול בלחיצת כפתור "קבל הצעה", ליצור קשר עם החברה הסלולרית.

"מעתה, אין עוד צורך להסתמך על פרסומים בטלויזיה ובאינטרנט או על המלצות מחברים וממשפחה", אומר גיל פרידנלנדר, מנכ"ל החברה. "באמצעות השימוש באפליקציית Glove כל משתמש יידע מיהו המפעיל הטוב ביותר עבורו. בעידן של חופש בחירה סלולרי ותהליך ניוד מספרים מהיר ופשוט, Glove מספקת את היכולת לקבל החלטה צרכנית מושכלת לגבי הבחירה במפעיל סלולרי זה או אחר. Glove רצה ברקע במשך שלושה ימים, מנתחת את דפוסי השימוש של בעל המכשיר, ולאחר מכן ממליצה על המפעיל הסלולרי עם הקליטה הטובה ביותר באותם מקומות שבהם המשתמש נמצא במרבית הזמן". לדבריו, "3 מתוך 4 משתמשים לא נמצאים על הרשת הסלולרית המיטבית עבורם".

האפליקציה הייחודית הושקה היום בישראל ובהמשך תושק גם בארצות הברית. "החלטנו להתחיל את ההשקה העולמית כאן בישראל ולשם כך 'גיירנו' את האפליקציה לטובת המשתמשים בארץ", הסביר פרידלנדר.

האפליקציה חוסכת את הזמן. מכשירים סלולרייםצילום: רויטרס

פרידלנדר מסביר כי המודל הכלכלי של החברה מבוסס על עמלות שתקבל מהחברות הסלולריות. "יש לנו הסדרים עם חברות הסלולר. בחלק מהשווקים זה Pay Per Lead, דהיינו התגמול הוא עבור לקוח שמתקשר דרכנו, ובחלק מהשווקים זה Pay Per Closer, ואנחנו מקבלים עמלה רק אם הלקוח סוגר עסקה", אומר פרידלנדר. "אלו סכומים גבוהים - יכולים להגיע ל-75$ לעסקת הצטרפות. לקוחות שמגיעים מסיבות של קליטה הם לקוחות מאד נאמנים שמוכנים לשלם אפילו פרימיום על רשת עם כיסוי טוב.

"בישראל, אפילו אין הבדלי מחיר בין המפעילות אז פשוט תבחר את החברה עם הקליטה הכי טובה. למרות שנאחנו מקבלים עמלות מהמפעילות אנחנו לא תלויים באף מפעילה ומשרתים קודם כל את הלקוח הסופי".

אפליקציית Glove היא מבית היוצר של חברת Crowdx שפיתחה גם את אפליקציית tawkon שמאפשרת ללקוח לדעת את רמת הקרינה שאותה פולט המכשיר. האפליקציה עלתה לכותרות עקב כך שאפל סירבה לאשר אותה למכשירי האייפון. החברה נוסדה ב- 2009, מעסיקה 10 עובדים ובין משקיעה קרן JANVEST אילן שחורי וחממת TheTime.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker