פרטנר מחליפה יו"ר: אדם צ'זנוף מונה במקום שלמה רודב

צ'זנוף, שמונה לדירקטוריון פרטנר החל מינואר 2013, מכהן כנשיא ומנהל התפעול הראשי של סבן קפיטל גרופ

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אמיתי זיו

אחרי פחות משנה בתפקיד, יו"ר פרטנר, שלמה רודב, עוזב את התפקיד ובמקומו ימונה אדם צ'זנוף, נציגו של בעל השליטה חיים סבן.

מהחברה נמסר: "פרטנר תקשורת הודיעה היום כי דירקטוריון החברה מינה את מר אדם צ'זנוף לכהן כיו"ר הדירקטוריון, בעקבות בקשתו של מר שלמה רודב לסיים את כהונתו כדירקטור וכיו"ר הדירקטוריון, בשל סיבות אישיות. דירקטוריון החברה אישר את מינויו של מר אלון שליו כסגן יו"ר הדירקטוריון. אדם צ'זנוף הודה שלמה רודב על תרומתו המשמעותית לדירקטוריון ולהצלחת החברה".

צ'זנוף הוסיף: "זהו כבוד עבורי לכהן כיו"ר הדירקטוריון של פרטנר, חברה עם עובדים מצוינים, צוות הנהלה יוצא דופן ותרבות ארגונית מיוחדת. אני מאמין שהשילוב של כישרון, מצוינות ורוח העשייה יובילו את החברה לשיאים חדשים".

צ'זנוף, שמונה לדירקטוריון פרטנר החל מינואר 2013, מכהן כנשיא ומנהל התפעול הראשי של  סבן קפיטל גרופ ואחראי לפיקוח על השקעותיה ופעילויותיה העסקיות כולל השקעות בהון סיכון ובשוק הציבורי.

צ'זנוף מכיר היטב את שוק התקשורת. בשנים 2005-10, עת החזיק סבן בבזק, כיהן בה צ'זנוף כדירקטור. הוא בוגר בית הספר למנהל עסקים ע"ש אנדרסון באוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג'לס (תואר שני במנהל עסקים, 1994) ובית הספר למנהל עסקים ע"ש רקנטי באוניברסיטת תל אביב (תואר ראשון, כלכלה וניהול, 1991).

עוד טרם מינויו היה צ'זנוף מאד פעיל בחברה מטעם סבן, ולאחרונה היה מעורב מאד במשא ומתן של פרטנר עם HOT לעניין שיתוף הרשת. המנוי החדש מסמן בעיקר את חיזוק האחיזה של סבן בקבוצה. יש הטוענים כי צז'נוף, שאת עיקר הקריירה שלו עשה בתחום הטלוויזיה והשידורים, יקדם את פרטנר בשאיפות שלה להקים פעילות של טלוויזיה רב ערוצית.

אדם צ'זנוףצילום: פרטנר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום