עיר עם תחתית: תוכנית ההאצה סטארט-אפ בוטקאמפ עוברת מחיפה לת"א

"משרדי סטארטאפ בוטקמפ באוניברסיטת חיפה ישמשו את נציגי החברות המשתתפות בתכנית לפגישות עם מנטורים ומרצים מהאזור", נמסר מסושי ונצ'ר פרטנרס, קרן ההשקעות שמנהלת את התוכנית

אור הירשאוגה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

תוכנית ההאצה סטארט-אפ בוטקמפ הודיעה אתמול על פתיחת מחזור שני, ועל מעבר לתל-אביב. המחזור הקודם של התוכנית נוהל בחיפה. המחזור הנוכחי ינוהל במכללה האקדמית תל-אביב יפו.

לפי הודעה אותה העבירה התוכנית, החברות שיבחרו למחזור הנוכחי יוכלו לבחור אם לעבוד במשרדי התוכנית באוניברסיטת חיפה או במרכז החברה שמוקם בתל-אביב. "משרדי סטארטאפ בוטקמפ באוניברסיטת חיפה ישמשו את נציגי החברות המשתתפות בתכנית לפגישות עם מנטורים ומרצים מהאזור", נמסר מסושי ונצ'ר פרטנרס, קרן ההשקעות שמנהלת את התוכנית, בתגובה לפניית TheMarker.

לפי הודעת הקרן עד כה נרשמו למחזור עשרות חברות, מתוכן יבחרו עשר. חלק מהחברות שישתתפו במחזור שיתחיל לפעול בחודש דצמבר ישתתפו גם בפעילויות בתוכנית מקבילה שמפעילה הקרן בלונדון. "שתי התוכניות יעזרו במספר מנטורים משותפים וכמו כן חלק מהקבוצות שיבחרו למחזור הנוכחי בישראל יוכלו להשתתף בפעילויות התוכנית המקבילה בלונדון", נמסר מהקרן. הסטארט-אפים שישתתפו בתוכנית יקבלו השקעה על סך 15 אלף יורו תמורת 8% ממניותיהן.

באפריל האחרון הסתיים המחזור הראשון בתוכנית, בו השתתפו שמונה חברות, מחציתן מאזור חיפה. "הבחירה בחיפה נעשתה בין היתר משום שמבחינת תחרות וצפיפות של אקסלרטורים בחיפה לא היה כלום. כמעט בכל תוכנית שדיברתי אתה היתה קבוצה של יזמים מחיפה. רצינו שתהיה אלטרנטיבה וניתן מענה נוח וקרוב לבית גם לחברות מהצפון", ציין באפריל האחרון שי חיים, סמנכ"ל תפעול בסטארט-אפ בוטקאמפ בשיחה עם TheMarker.

המכללה האקדמית תל אביב יפו

מאחורי סטארט-אפ בוטקמפ עומדת הקרן Sushi Venture Partners הבריטית-ישראלית שבראשה עומד פול-רנה אלברטיני, בעבר יו"ר ומנכ"ל וורנר מיוזיק אינטרנשיונל וסגן נשיא סוני אירופה. על השותפים בקרן נמנים שני ישראלים - שחר נמר, מנהל התוכנית בישראל, ושלומי כהן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker