הסטארט אפ Panoramic Power גייס 8 מיליון דולר

החברה שהוקמה ב-2009 מפתחת פתרון לניטור צריכת החשמל שמאפשרת לבעלים ולמנהלים של בניינים מסחריים לצמצם את צריכת החשמל

אור הירשאוגה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

הסטארט אפ Panoramic Power הודיע על השלמת גיוס סבב שני של 8 מיליון דולר. החברה שהוקמה ב-2009 מפתחת פתרון לניטור צריכת החשמל שמאפשרת לבעלים ולמנהלים של בניינים מסחריים לצמצם את צריכת החשמל, לחזות ולמנוע תקלות, עומסי יתר ושריפה בארונות החשמל. המערכת משלבת בין חיישנים, שמותקנים בבבניין, ושירות אינטרנטי שמספק תובנות ואנליטיקה שמאפשרים הקטנה של צריכת החשמל.

את הגיוס הובילה קרן Marker. לצידה השתתפו בגיוס המשקיעות הקודמות בחברה, הקרנות גריילוק, וישראל קלינטק, כללקום, וקוואלקום ונצ'רס. יחד עם סבבים קודמים גייסה החברה שמעסיקה כיום 25 עובדים עד עתה 14.5 מיליון דולר. משרדיה הראשיים של החברה הם בכפר סבא והחברה מחזיקה גם במשרד בניו-יורק. 

Panoramic Power הוקמה ב-2009 על ידי דוד אלמגור, עדי שמיר וקורי סלקה. דוד אלמגור משמכש כיום כיו"ר החברה, ואילו עדי שמיר משמש כסמנכ"ל טכנולוגיה. בשנת הקמתה זכתה החברה בתחרות הסטארט-אפים העולמית של קוואלקום, תחרות QPrize, זכיה שהקנתה לה הלוואה של 250 אלף דולר.

צילום: Panoramic Power

ב-2012 מונה יניב ורדי למנכ"ל Panoramic Power. לפי הודעת החברה סבב הגיוס הנוכחי ישמש אותה כדי להרחיב את מערך המכירות והשיווק להגביר את מאמצי הפיתוח העסקי, ולהאיץ את פיתוח המוצר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker