אמזון תפתח משרד שיווק ותמיכה בישראל

עבור אמזון, ספקית שירותי תשתיות הענן הגדולה בעולם, מהווה ישראל על ריכוז חברות ההיי-טק המבוססות והצעירות שבה שוק יעד משמעותי

אור הירשאוגה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אור הירשאוגה

יום אחרי ההכרזה על פתיחתו של מרכז פיתוח של פייסבוק בישראל עם רכישת אונאבו, מכריזה אמזון על הקמת משרד שיווק ותמיכה ישראלי לראשונה שיפתח בתחילת השנה הבאה בתל אביב. השירותים שיבוצעו מעתה בישראל יחליפו שירותים שניתנו עד עתה מלוכסמבורג. בראש המרכז של אמזון בישראל יעמוד הראל יפהר, ששימש בעבר כמנהל השיווק האסטרטגי הגלובלי בחטיבת HP Scitex.

עבור אמזון, ספקית שירותי תשתיות הענן הגדולה בעולם, מהווה ישראל על ריכוז חברות ההיי-טק המבוססות והצעירות שבה שוק יעד משמעותי. ורנר פוגלס (Werner Vogels), סמנכ"ל הטכנולוגיות של אמזון, הכריז הבוקר על פתיחת מרכז השיווק והתמיכה במסיבת עיתונאים בדיוויד אינטרקונטיננטל בתל אביב.

"כמות החומרה שאמזון רוכשת היום מדי יום גדולה מכמות החומרה הכוללת שהיתה לאמאזון בשנות פעילותה הראשונות", ציין פוגלס, שיתארח בהמשך היום בכנס ה-DLD במתחם התחנה בתל אביב, בביקורו הקודם בישראל. "במהלך השנים האחרונות הורדנו את מחירי השימוש בשירותי תשתיות המחשוב שלנו 20 פעמים, וזאת ללא לחץ תחרותי אמיתי עלינו.

אמזון היא קמעונאית רגילה בניהול פעילויות בנפח גבוה עם שולי רווח נמוכים. זה מה שאנחנו טובים בו וזה מה שאנחנו מרגישים בו הכי נוח. היעד שלנו הוא להפוך את מחיר השימוש בתשתיות מחשוב בענן לזול כל כך שעצם צריכתן לא תהווה שיקול. אנחנו רוצים שאנשים יצרכו שירותי מחשוב בענן כמו שהם מדליקים את האור כשהם נכנסים לחדר - לא צריך לחשוב כדי לעשות זאת. סביבה כזו תיצור כמות מדהימה של חדשנות", ציין אז פוגלס.

הדמיה של מטה אמזון בסיאטל צילום: ניו יורק טיימס

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker