3 סיבות מדוע אבי ברגר הוא בחירה מצוינת

בוא מבין בספקטרום סלולרי, בשוק הקווי ובתחום השידורים על גבי האינטרנט

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

אבי ברגר הוא בחירה מצוינת למנכ"ל משרד התקשורת וזאת משום שיש לו ידע בדיוק בסוגיות הליבה שמעסיקות את המשרד ובאתגרים המרכזיים של השוק.

1. ברגר מבין גדול בספקטרום סלולרי. כפי שכתב מבקר המדינה, תחום התדר בישראל מצוי בכאוס. דרושה בדחיפות הסדרה של תחום עם תוכנית אב לשנים קדימה תוך התחשבות בהתפתחויות הטכנולוגיות. ברגר יכול לעשות זאת. על הדרך הוא יצטרך לעשות סדר באגף הספקטרום, האגף הגדול במשרד התקשורת. בפרטנר, ברגר הכין את הרשת שלה החברה לדור הרביעי והוא מכיר את מחנק התדרים שבו נמצאת ישראל. הוא יוכל להוציא לפועל את מכרז הדור הרביעי התקוע. כאלוף משנה במיל', הוא לא ירתע מהפחדות מערכת הביטחון בנושא התדר (ויש לקוות שלא יתכופף מולה).

2. ברגר מבין גם בשוק הקווי. בפרטנר הוא בנה תוכנית כיצד ליישם את רפורמת השוק הסיטוני לא רק על גבי רשת בזק אלא גם על גבי רשת הכבלים של HOT - מהלך חדשני ברמה עולמית. הידע הזה נחוץ למשר התקשורת בדיוק בימים אלו של הכרעה.

אבי ברגרצילום: סיון פרג'

3. ברגר היה מעורב בכל הנסיונות של פרטנר בתחום השידורים על גבי האינטרנט, וגם זה ידע שרלוונטי לאתגר הגברת התחרות בענף הטלוויזיה הרב ערוצית, על בסיס טכנולוגיית IPTV.

לבסוף, חשוב לציין שברגר הוא מנכ"ל מקצועי ראשון אחרי 3 מנויים של אנשים שצמחו מן מסדרונות פוליטיקה: אבי בלנשיקוב, מרדכי מרדכי ועדן בר טל. יש רק לקוות שברגר יגלה יכולות כמנהל לא פחות מאשר מהנדס. משרד התקשורת נמצא באנרכיה בכל הקשור לדרך קבלת ההחלטות ודרושה יד מנהל חזקה בו.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker