פיטורים בחברת LiveU כחלק מסבב התייעלות

תוכנית הקיצוץ היא בהיקף של כ-%20-%25 מהוצאות החברה ותכלול הקפאת פרויקטים וכן הפסקת חוזים עם קבלנים חיצוניים, כמו גם פיטורי עובדים

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת ההזנק LiveU החלה בסבב פיטורים וקיצוץ כללי בהוצאות. לעובדי החברה נמסר כי החברה לא עמדה ביעדים רבוענים ולא תגיע ליעדים השנתיים שהוצבו לה. תוכנית הקיצוץ היא בהיקף של כ-%20-%25 מהוצאות החברה ותכלול הקפאת פרויקטים וכן הפסקת חוזים עם קבלנים חיצוניים, כמו גם פיטורי עובדים. מחטיבת הפיתוח של החברה יפוטרו כ-10 אנשים, זאת בנוסף ל-4 אנשי מכירות שכבר פוטרו ומספר אנשי תמיכה.

LiveU היא חברת סטארט אפ שעוסקת בהעברת שידורים חיים למוקדי השידור וזאת על בסיס תקשורת סלולרית, טכנולוגיה המחליפה בהדרגה את ניידות השידור מבוססות הלווין. החברה מעסיקה כ-200 עובדים עם סניפים בישראל, ארה"ב ורומניה. הקיצוץ ההדרגתי בחברה נוגע גם לסניפים בחו"ל. עד היום גייסה החברה מעל ל-50 מיליון דולר.

לפני מספר ימים הכחישה החברה כל כוונה לפטר עובדים אך כעת אישרה את דבר המהלך. מול זה, החברה מוסרת כי מדובר בשינוי אירגוני וכי החברה נמצאת בתהליך צמיחה. מלייביו נמסר כי "החברה בצמיחה מתמדת וצבר ההזמנות שלה ב-3 הרבעונים של שנת 2013 הוא מעבר לכל ההזמנות שקיבלה החברה בשנת 2012. מבחינת כוח אדם החברה הכפילה את מצבת עובדיה בתוך שנה ומעסיקה כ-180 עובדים במספר רב של מוקדי פעילות בעולם, בעיקר בישראל.

שמוליק וסרמן, מנכ"ל LiveUצילום: בצלאל פינקלשטיין

"במהלך הרבעון האחרון מתבצע בחברה תהליך שינוי אירגוני ע"מ להמשיך ולתמוך בגידול החברה, כולל בין היתר גיוס של 3 אנשי מקצוע בכירים במערך השיווק והמכירות בארה"ב שדווח בשבוע שעבר, ומכאן שהשינוי במצבת כח-האדם בחברה באחוזים אינו מהותי.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker