אבישי בסה, GeekTime

נראה כי סוני ממשיכה את תקופת הרנסנס שלה: לאחר הפלייסטיישן, טלוויזיות עם תמיכה בפורמט 4K, סמארטפוני אקספריה עדכניים ומספר מוצרים אחרים, מתעקשת החברה להוות גורם משפיע בכל השווקים בהם היא משתתפת ומשיקה ללא הפסקה מוצרים חדשים. הפעם, חשפה החברה (בטעות או במתכוון) למשך מספר דקות את ה-BRAVIA Smart Stick בבלוג הרשמי שלה, דונגל MHL בעל פונקציונליות מתקדמת שיכול להפוך כל טלוויזיה לטלוויזיה חכמה.

לפוסטים נוספים ב-GeekTime:

8 הפארודיות המוצלחות ביותר לאייפונים החדשים

לנשום ולהרגע: חמישה אתרים שיפיגו את הלחץ

לאחר ההצלחה הגדולה של ה-Chromecast של גוגל, הדונגל הקטן אשר מתחבר ישירות לכניסת ה-HDMI בטלוויזיה ומאפשר להזרים אליה את התכנים מהסמארטפון, הטאבלט, המחשב הנייד או הנייח תוך שימוש בשירות הענן של גוגל, נראה כי גם בסוני חשבו על פונקציונליות דומה והשיקו מכשיר דומה, אך בעל תמריץ אחד קטן ומשמעותי: הדונגל החדש יכיל את פונקציונליות Google TV.

צילום: בלומברג

מסך מפוצל ל-2 תכנים בו זמנית

הדונגל החדש יתמוך בפונקציונליות מתקדמת יותר מהדונגל הקטן של גוגל ויאפשר למשתמשים לגשת למספר גדול של אפליקציות להזרמת וידאו כגון Netflix, YouTube, Amazon Instant Video, Vudu, Crackle, אפליקציות מה-Play Store הרשמי של גוגל ואפליקציות Bravia נוספות. פונקציונליות מעניינת שאנחנו יודעים שתהיה קיימת כבר מעכשיו היא Dual Screen Mode, שתאפשר למשתמשים לגלוש באינטרנט דרך הדפדפן, לדוגמא, ולצפות בתוכן אחר על גבי המסך השני בדומה למוד ה-Multi Window הנמצא בסמארטפונים העדכניים של סמסונג.

חשוב לציין כי דרך החיבור הרשמית של המכשיר אל מכשירי הטלוויזיות השונות תהיה MHL, הנתמך באופן רשמי על ידי כל ליין טלוויזיות ה-Bravia החדשות של סוני ולא USB או HDMI, בשונה מה-Chromecast ומדונגלים אחרים המתחברים לטלוויזיה.

עוד ידוע לנו לפני ההשקה הרשמית, כי הדונגל יגיע עם כמות מסויימת של זיכרון אחסון פנימי (למרות שלא ידוע עדיין כמה, מכשירי Google TV בדרך כלל מגיעים עם 8GB של זיכרון אחסון פנימי) ויגיע עם שלט. סוני צפויה להכריז באופן רשמי על המכשיר כבר השבוע ונראה כי המכשול היחיד העומד בפניה הוא המחיר – במידה והחברה תצליח לשמור על תג מחיר הנמוך מ-50 דולרים, סביר להניח שגם ההיענות מצד הלקוחות תהיה בהתאם.

לפוסט המקורי ב-GeekTime

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום