חן אידן, GeekTime

במקום לנטר את הצעדים והשינה שלכם, סטארטאפ קנדי עובד על צמיד שיזהה אתכם על פי בסיס הפעילות החשמלית של הלב, ובתמורה יוכל לפטור אתכם מכל הסיסמאות ואמצעי הזיהוי בהם השתמשתם עד היום. הכירו את Nymi, מי שעתיד להפוך לחבר הטוב ביותר שלכם.

עם כל הכבוד לצמידים החכמים הקיימים כיום בשוק, המסוגלים לנטר את קצב ההליכה שלכם, איכות השינה בלילה או את רמת הפעילות הספורטיבית אותה אתם מבצעים מידי יום, כולם מחווירים בהשוואה לצמיד החדש עליו עובדת Bionym במשך 10 השנים האחרונות.

לפוסטים נוספים ב-GeekTime:

Zendrive מגייסת 1.5 מיליון דולר

DreamIt מציגה 3 סטארטאפים ישראלים שעשויים לחיות את החלום האמריקאי

Nymi, צמיד הניטור של Bionymצילום: Bionym

הצמיד, שדומה במראהו ליתר צמידי הניטור בשוק, משתמש באמצעי זיהוי ייחודי המסוגל לזהות את הפעילות החשמלית הנוצרת על ידי לבו של המשתמש בהתאם לגודל, למיקום ולפיזיולוגיה של הלב, בדיוק כמו טביעת אצבע. אין אפשרות לשכפל או לדמות את הדפוס - מה שיהפוך את הצמיד לאחד מהאביזרים המאובטחים ביותר עבור המשתמשים, לפחות על פי טענת החברה.

בתוך הצמיד יוטמעו חיישנים שיאפשרו את אינטראקצית הזיהוי גם עם חפצים חיצוניים. כך לדוגמה, המשתמשים יוכלו לפתוח את מכשיר הטאבלט שלהם מבלי להקיש את קוד מסך הנעילה, להתחבר אל המחשב שלהם בעבודה רק על ידי ישיבה על הכסא ואפילו לפתוח את תא המטען של הרכב על בסיס קירבה של היד העונדת את הצמיד.

לצד הפעולות הללו, הצמיד עובד כל הזמן ומוודא שהמשתמש שעונד אותו הוא אכן זה שמורשה להשתמש בו - כך שבמידה ותשכחו את הצמיד על השולחן, תוכלו להיות בטוחים שאף אחד לא יתעסק עם הנתונים או החפצים שלכם, שכן לא יקבל אישור לכך.

בעתיד מקווים ב-Bionym כי הצמיד יאפשר למשתמשים לבצע עסקות ולהעביר תשלומים, להתממשק עם מכשירים חכמים, לאפשר למשתמשים להפעיל את מכונת הכביסה, להמשיך לצפות בתכנית האהובה עליהם או לחמם את הפופקורן במיקרו פשוט על ידי קירבה לאחד מהמכשירים.

כמו כן, החברה מקווה להרחיב את ליין המוצרים אל מעבר לצמידים ולהציע את אלמנט הזיהוי גם בשרשראות, חגורות בטן או כל מוצר אחר בהתאם לדרישות המשתמשים. נכון להיום הצמיד נמצא בשלבי בטא והחברה מחפשת מפתחים שיעזרו לה לבנות את האקו-סיסטם סביבו, ליצור אפליקציות המסוגלות להתממשק עם אלמנט הזיהוי ולהפוך את הצמיד לא רק לאביזר אופנתי, אלא למוצר שימושי.

המוצר מתוכנן לצאת לשוק בשנה הבאה, אך ניתן לרכוש אותו כבר היום תמורת 79 דולר. אם תעדיפו לחכות, תוכלו להתנחם בעובדה שמחירו הסופי אינו גבוה במיוחד, ועומד כרגע על 99 דולרים.

לפוסט המקורי ב-GeekTime

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker