סייבר-ארק הודיעה על גיוס 50 עובדים בישראל

החברה צופה כי בתחילת 2014 תעסיק כ-200 עובדים בישראל, אחרי גידול שנתי של 50% במספר העובדים בשנתיים האחרונות

אור הירשאוגה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת אבטחת המידע הישראלית סייבר-ארק הודיעה הבוקר בהודעה לעיתונות על כוונתה לגייס עד סוף השנה 50 עובדים. כיום מעסיקה סייבר ארק כ-140 עובדים בישראל אחרי שבתחילת השנה העסיקה 118 עובדים.

כדי לאפשר את הגידול בכוח האדם שכרה החברה קומה נוספת בבניין בפארק אזורים בו מאכלסת כיום החברה שתי קומות. לפי פרטים שנמסרו מהחברה בשנתיים האחרונות גדלה מצבת העובדים של סייבר בכל שנה בכ-50%. החברה מציינת גם כי בתחילת 2014 צופה החברה כי תעסיק כ-200 עובדים בארץ.

החברה מציינת כי כוח האדם הנוסף מיועד לשם הרחבת פעילות המחקר והפיתוח, צוותי המכירות, התמיכה והשירותים הטכניים, "לאור הצמיחה המשמעותית במספר לקוחותיה והיקף הפעילות העסקית". החברה ציינה כי היא מחפשת כעת מהנדסי פיתוח, חוקרי סייבר, אלגוריתמאים, מהנסדי בדיקות איכות ומהנדסי פרה-סייל ופוסט-סייל.

אודי מוקדיצילום: דן קינן

סייבר ארק מעסיקה כיום מעל ל-300 עובדים ברחבי עולם, כמחציתם בסניף הישראלי, המשמש כמרכז המחקר והפיתוח של החברה וכן כמטה החברה לפעילות העסקית באירופה ובאסיה. המטה הגלובלי של הוא בבוסטון ארה"ב, ולחברה סניפים באנגליה, גרמניה, צרפת, וסינגפור, ונציגויות בלמעלה מ-20 מדינות.

סייבר־ארק, מחברות אבטחת המידע הגדולות בישראל, נוסדה ב–1999 על ידי אלון כהן ואודי מוקדי. בתחילת דרכה פיתחה החברה תוכנה להעברת מידע רגיש בין ארגונים. מכירות החברה צמחו, אך בקצב לא מספק. ב–2006 לקחה החברה הלוואה של 4 מיליון דולר מקרן פלנוס. באותה שנה היא שינתה מיקוד עסקי והשתמשה בטכנולוגיות שלה כדי לפתח מערכת לניהול הרשאות אדמיניסטרטיביות בארגונים.

בזירת ניהול החשבונות המנהליים, System Administrative Account- SAA, נהפכה סייבר־ארק בתוך כמה שנים למובילת שוק מול מתחרות דוגמת, M–Tech, שנרכשה על ידי היטאצ'י, BeyondIT וחברת CA. עם זאת, הפריצה הגדולה שלה התחוללה בשנים האחרונות.

גיוס בהיקף של 40 מיליון דולר, שביצעה החברה ב–2011, שינה את תמונת המשקיעים והעניק לסייבר-ארק אורך נשימה. יותר ממחצית הסכום שימשה לרכישת מניות ממשקיעים קודמים בחברה, בהם ממייסדיה. כיום מחזיקה JVP ביותר מ–40% מסייבר-ארק.

"בעת הגיוס, החברה היתה רווחית", הסביר אודי מוקדי מנכ"ל החברה בראיון ל-TheMarker בחודש אפריל. "הגיוס אפשר לנו לשנות את מבנה המשקיעים ולהתכונן לצמיחה. המשמעות של גיוס כזה היא שהחברה לא צריכה לחפש אקזיט בגלל לחץ מבעלי מניות. ב-2006, הנושא שהטריד את הארגונים היה Privileged Accounts, חשבונות בעלי הרשאות לכניסה לכל סוגי המידע. אלה חשבונות שהפכו את ההירארכיה הארגונית. לאיש ה–IT שהחזיק בהרשאות אלה היתה גישה לכל השרתים, בכל הדרגים האדמיניסטרטיביים. זה בעייתי, בעיקר בהקשר של הרגולציות שהתפתחו בשנים אלה כמו סרבנס־אוקסלי", הוסיף מוקדי. "השינויים בזירת הסייבר הפכו לחלוטין את הסביבה העסקית שלנו", אומר מוקדי. "המערכת שפיתחנו נהפכה רלוונטית מאוד לסוג ההתקפות המבוצעות כיום. אם פעם השוק שפעלנו בו היה שוק של 500 מיליון דולר בשנה, בעולם הסייבר השוק הוא של מיליארדים", הוא ציין.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker