סלקום מינתה את רון שבילי לסמנכ"ל טכנולוגיות

בילי הינו אל"מ במיל' שסיים בתחילת השנה כ-23 שנות שירות צבאי במגוון תפקידי מפתח ביחידות הטכנולוגיות המובחרות באגף המודיעין ובמשרד הביטחון

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

אחרי עזיבתו של ליפא אוגמן, סלקום מודיעה כעת על מינוי סמנכ"ל טכנולוגיות חדש: רון שבילי. מנכ"ל החברה, ניר שטרן, בירך את שבילי ומסר: "אגף הטכנולוגיות של סלקום מהווה נכס משמעותי ליכולותיה התחרותיות של החברה והוכיח בכל שנות פעילותו את יכולת עמידתו באתגרים וביסוסה של סלקום בחזית הטכנולוגיה כמו גם מצויינות תפעולית ואנושית. אני מאחל לרון, המצטרף לנבחרת הטכנולוגית של סלקום, הצלחה רבה".

החברה הוסיפה: "שבילי הינו אל"מ במיל' שסיים בתחילת השנה כ-23 שנות שירות צבאי במגוון תפקידי מפתח ביחידות הטכנולוגיות המובחרות באגף המודיעין ובמשרד הביטחון. רון פיקד על מרכז טכנולוגי בחיל המודיעין ועל מחלקת מערכות אלקטרוניקה ולוחמה אלקטרונית (מאל"א) במנהל לפיתוח אמצעים טכנולוגיים ותשתיות (מפא"ת) במשרד הביטחון. בחיל המודיעין פיקד על המרכז הטכנולוגי שהיה אחראי על פיתוח ותפעול מערכות. במסגרת זו הוביל פיתוח של עשרות פרויקטים שונים ומגוונים שהם בבחינת state of the art של עולם התקשורת. בנוסף רון היה אחראי לתפעול ותחזוקה של מערכות הפרושות באתרים מאויישים ולא מאויישים ברחבי הארץ ולתפעול תשתית התקשורת ומערך המחשוב. מתחילת 2013 רון פועל כיזם בתחום הסיייבר" .

מנכ"ל סלקום ניר שטרןצילום: סיון פרג'

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker