חברת רילמטץ' גייסה 7 מיליון דולר מקרן אדיסון ומכרמל

החברה צפוייה לגייס בשנה הקרובה 40 עובדים, מחציתם בישראל ■ הסבב מביא את סך ההשקעות בחברה שפיתחה טכנולוגיה לגיוס עובדים באינטרנט ל-18 מיליון דולר

ענבל אורפז
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים1
ענבל אורפז

הסטארט-אפ רילמטץ' (RealMatch), המפתח טכנולוגיה לגיוס עובדים באינטרנט, הודיע הבוקר על השלמת סבב גיוס בהובלת קרן ההון סיכון האמריקאית אדיסון ונצ'רס ובהשתתפות כרמל ונצ'רס.

הסבב מביא את החברה לסך גיוסים של 18 מיליון דולר. בסבבי הגיוס הקודמים של החברה השתתפה בנוסף לכרמל גם הקרן הגרמנית Baytech. החברה מסרה שהיא מתכוונת להשתמש בגיוס להרחבת מערכי השיווק והמכירות, מגוון המוצרים ולחדירה לשווקים חדשים. החברה מתכננת לגייס בשנה הקרובה 40 עובדים נוספים, מחציתם בישראל. כיום החברה מעסיקה 60 עובדים, כ-30 מהם בישראל.

רילמטץ' פיתחה טכנולוגיה המאפשרת לאתרי תוכן למנף את קהל הגולשים שמגיע אליהם באמצעות פרסום משרות דרושים. ברשת פרסום מודעות הדרושים של רילמטץ' משתמשים מעל לאלף אתרים. האלגוריתם שפיתחה רילמטץ' נועד לבצע אופטימיזציה של פרסום מודעות דרושים והתאמתם למועמדים למשרות. החברה נוסדה ב-2007 על ידי גל אלמוג.

רונן ניר, שותף כללי בכרמל ונצ'רס וחבר מועצת המנהלים של רילמטץ', מסר בהודעה על רקע פרסוןם הגיוס כי "הרשת שפיתחה רילמטץ' מגדילה משמעותית את הכנסות האתרים המצטרפים אליה ומביאה חדשנות טכנולוגית לשוק הגיוס באינטרנט, שוק עצום המגלגל כ-7-6 מיליארדי דולרים בשנה בארה"ב בלבד. החברה צומחת בקצב מרשים, מכפילה את מכירותיה כל שנה".

גל אלמוג, מנכ"ל רילמטץ', ציין כי "ההשקעה הנוכחית תאיץ את הצמיחה של רילמטץ' ותתרום לחיזוק מיצובה של החברה כמובילת שוק".

יגייסו כ-20 עובדים בישראלצילום: צילום מסך אתר Realmatch

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker