מיזם חדש יהפוך לכם את האימייל לצ'אט

היזם ארז פילוסוף מספק הצצה למיזם שמטרתו לקחת להציג את הדואר האלקטרוני בצורה גרפית אחרת, של צ'אט - זאת בהתבסס על העובדה שמרבית האימיילים ממילא קצרים מאוד

אמיתי זיו
אמיתי זיו

האימייל הוא מיושן ומסורבל לשימוש, כך לפחות סבור היזם ארז פילוסוף. בראיון קצר לבלוגר התקשורת הנודע רוברט סקובל הוא הציג הצצה למיזם החדש שלו. מדובר במיזם ששמו pingapp.com ומטרתו לקחת את האימייל ולהציג אותו גרפית בצורה אחרת, של צ'אט, יותר בדומה לווטסאפ, וזאת בהתבסס על העובדה שמרבית האימיילים שנשלחים הם ממילא קצרים מאוד.

בסרטון הקצר שהעלה סקובל, פילוסוף מציג את הממשק החדש על גבי Gmail. סקובל אהב את הרעיון וכתב: "זהו קליינט אימייל, בהתחלה ל- iOS ומאוחר יותר לאנדרואיד, שהופך את הג'ימייל או שירותי מייל אחרים למשהו שדומה יותר לזרם של הודעות, כמו באפליקציות צ'אט. זה שינוי מעודן אבל עצום. בעיני זו הולכת להיות אפליקציית הקונסיומר החמה בסתיו הקרוב. זה הופך את האימייל להרבה יותר כיף".

ממשק הצ'אט הוא רק פיצ'ר אחד באפליקציה, ויכולות אחרות עדיין לא נחשפו.

ארז פילוסוףצילום: תומר אפלבאום

פילוסוף הוא יזם ותיק ואפשר לקרוא קצת על ההיסטוריה היזמית שלו כאן. בינתיים הוא מסרב להרחיב על המיזם החדש, אבל באתר החברה בעלי אייפון יכולים לבצע הרשמה מוקדמת, לקראת ההשקה בספטמבר.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ