הסטארט אפ הישראלי רי-סק גייס 750 אלף דולר

החברה עומדת מאחורי פיתוח פלטפורמת הגנה לתוכנה הארגונית ■ את סבב הגיוס הנוכחי הובילה קרן Explore שבבעלות Plus Ventures לצד 2B Angels של משפחת חשין

חן אידן, GeekTime
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת הסטארט אפ הישראלית רי-סק (Re-Sec), העוזרת לארגונים להתמודד מול איומי אבטחת מידע, הודיעה על השלמת סבב גיוס של 750 אלף דולר. את סבב הגיוס הנוכחי הובילה קרן Explore שבבעלות Plus Ventures לצד 2B Angels של משפחת חשין.

לפוסטים נוספים ב-GeekTime:

עגלת סופר אוטומטית, מזגן חסכוני וזרוע רובוטית

כך תשלטו על מכשיר האנדרואיד שלכם באמצעות הודעות SMS

רי-סק עומדת מאחורי פיתוח פלטפורמת הגנה שהיא התוכנה הארגונית MachineSafe, המאפשרת לארגונים להתגונן מפני התקפות סייבר באופן רב שכבתי, לצד התגוננות מפני איומים מודרניים כגון Advanced Persistent Threats, התקפות Zero Day והתקפות ממוקדות.

הלוגו של חברת רי-סקצילום: יח"צ

המערכת שמציעה החברה מודולרית ומאפשרת ללקוחות לבצע התאמות ספציפיות לחברה ולצרכים שלהם, והיא כוללת בתוכה רכיבי אבטחה מתקדמים המאפשרים שליטה על המידע הזורם לארגון, ואף מאפשרת זיהוי מוקדם של איומים שונים. החברה מסבירה כי יתרון המערכת הוא בשקיפות שמציעה למשתמש הסופי, לצד היעילות האבטחתית המוצעת למנהל מדיניות אבטחת המידע בארגון.

בין רכיבי האבטחה שמציעה החברה משולב גם רכיב SandBox, המאפשר סריקה לאחור של קבצים ממקורות חיצוניים. בנוסף, המערכת כוללת גם End Point Agent המאפשר יצירת תחנת עבודה וירטואלית וזמנית במחשב המשתמש, ובכך למעשה מרחיבה את יכולות ההגנה הרב שכבתיות. עוד מוסיפה החברה, כי בזכות התפיסה שהובילה לפיתוח מערכת MachineSafe, ניתן לאכוף את מדיניות הסייבר בארגון בצורה אחידה, לצד ניהול הרשאות דינמיות לקבוצות שונות.

נכון להיום, החברה כבר אוחזת במספר שותפויות עם לקוחות בתחומי התשתית והפיננסים, ונמצאת בתהליכי אישור הרשאות לאבטחת מידע (רא"מ), לצד בחינת תהליכים לשילוב המערכת גם בגופים צבאיים וביטחוניים.

אורן שניצר, מנכ"ל ומייסד החברה, מסביר כי "אנו עדים לאחרונה לעלייה מדאיגה בהתקפות הסייבר בדגש על התקפות ממוקדות על ארגונים פיננסים. התפיסה האבטחתית שלנו משולבת בהבנה שככל שיותר ארגונים ישלבו כלי אבטחה מתקדמים כך נשיג שרידות עסקית יעילה יותר שתחסוך למשק עלויות כבדות ומיותרות. היכולות המתקדמות של MachineSafe מצליחות למרות המורכבות הטכנולוגית העומדת בבסיסה להוזיל את העלויות הישירות של אכיפת מדיניות אבטחת המידע הנדרשת בארגון".

עוד מוסיפה החברה כי טופולוגיית המערכת (Innovative Topology) היא זאת שמאפשרת את ההתאמה לדרישות וצרכי הלקוח בצורה פשוטה וזמינה, מבלי להקיף אותו במערכות מורכבות ומסובכות יותר מהדרוש. לצד איומי הסייבר המתפתחים, ארגונים דורשים פתרונות התואמים לסביבת העבודה שלהם באופן אידיאלי, ורי-סק מאמינה כי MachineSafe היא הפתרון לכך.

לפוסט המקורי ב-GeekTime - לחצו כאן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker