מנכ"ל סיסקו בפגישה עם לפיד: מתחייב להגדיל פעילות החברה בישראל

לפני שנה רכשה סיסקו את NDS תמורת 5 מיליארד דולר; היום אמר המנכ"ל ג'ון צ'ימברס לשר האוצר יאיר לפיד: "נגייס עוד 100 עובדים בשנה הקרובה"

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
TheMarker Online

מנכ"ל סיסקו העולמית מגדיל את מחוייבת החברה לישראל. "סיסקו תגייס כבר בשנה הקרובה כ-100 עובדים לקבוצה זו, שיצטרפו לכ-2,000 עובדי החברה בישראל", כך אמר היום ג'ון צ'יימברס במהלך פגישה בירושלים עם שר האוצר, יאיר לפיד.

על פי הודעת משרד האוצר, צ'יימברס הדגיש את חשיבות הסניף הישראלי עבור סיסקו והבטיח כי החברה תמשיך להגדיל את מחויבותה לישראל. צ'יימברס ציין כי בכוונת סיסקו להקים קבוצת מחקר ופיתוח ייחודית, שתאויש על ידי טובי המומחים בישראל בתחום אבטחת המידע. קבוצת המחקר והפיתוח תתבסס בהקמתה על הידע שהצטבר בחברת NDS ותספק פתרונות ייעודיים ותמיכה גלובלית ללקוחות החברה ברחבי העולם. סיסקו רכשה את NDS הירושלמית במארס 2012 תמורת כ-5 מיליארד דולר.

עוד נמסר מהאוצר כי במהלך הפגישה בין לפיד וצ'יימברס שוחחו השניים על חשיבות יצירת מקומות עבודה, בעיקר בתחום ההיי-טק, מתוך הבנה כי כל עובד היי-טק מייצר עבודה לשלושה עובדים נוספים במעגל השני. עוד דנו לפיד וצ'יימברס על בניית "אג'נדה דיגיטלית" למדינת ישראל בדגש על תחומי רפואה, חינוך ורווחה. באמצעות "אג'נדה דיגיטלית", המדינה תספק שירותים טובים יותר לאזרח, תקדם את חיבור הפריפריה למרכז ותשדרג את השימוש בטכנולוגיית ענן בישראל, כך טוענים באצר.

שר האוצר יאיר לפיד ויו"ר ומנכ"ל סיסקו, ג'ון ציימברסצילום: רמי חכם

שר האוצר אמר בפגישה כי "מדינת ישראל רואה חשיבות רבה בפיתוח תשתיות טכנולוגיות המשרתות את האזרח ומגדילות את היצע מקומות העבודה בישראל. אנו שמחים להמשיך את שיתוף הפעולה עם סיסקו, שמשקיעה לא רק בפיתוח טכנולוגיה אלא גם בהצבת האדם העובד במרכז".

צ'יימברס ציין כי "נשמח להרחיב את שיתוף הפעולה עם מדינת ישראל. לסיסקו ידע בינלאומי רחב במגוון תחומים המאפשר לה לשנות מדינות, למנף טכנולוגיה כדי להאיץ את הכלכלה ולהגדיל את פריון העבודה. זה חלק מהמחויבות שלנו לישראל".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker