טריק חדש של HOT: העלאת מחיר עד 25 ש' בזמן ההטבה

HOT הכניסה לתקנון החוזה גם סעיף המאפשר לה להעלות את המחיר אחרי תקופת ההטבה בעד 10% נוספים, כלומר בין 47-20 שקל

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אמיתי זיו

קשה להחמיץ את הקמפיין החדש של HOT בו הפורצים מגיעים לביתה של ריקי כהן מחדרה, ועל רקע יוקר המחיה מציעים לה "לחסוך בהוצאות התקשורת" באמצעות חבילת "טריפל הכל במחיר" אטרקטיבי. הפורצים (טחול ובולדוג) לא מציינים בפרסומת את עלות החבילה שהיא 469 שקל לחודש למזמינים באתר (ויותר למי שמזמין בטלפון), ואפשר גם לתהות על האגרסיביות של הקמפיין. אך מעבר לכך, עיון בסעיפי התקנון שלו מגלה חידושים והמצאות מבית היוצר של חברת הכבלים.

לראשונה בשוק התקשורת, HOT מכניסה סעיף לחוזה שלה המאפשר לה להעלות תעריפים במסגרת תקופת ההטבה, היינו עוד לפני שחלפה שנה מאז הצטרף הלקוח למבצע. עליית המחיר יכולה להגיע ל-25 שקל בחודש. כך נכתב בתקנון: "במהלך 12 החודשים הראשונים תהיה HOT רשאית לעדכן את המחיר החודשי בשיעור של עד 25 שקל לחודש או בשיעור עליית מדד המחירים לצרכן, לפי הגבוה מביניהן על פי שיקול דעתה מעת לעת".

מחירי חבילות הטריפל של HOT נעים בטווח של 469-199 שקל לחודש. HOT הכניסה לתקנון החוזה גם סעיף המאפשר לה להעלות את המחיר אחרי תקופת ההטבה בעד 10% נוספים, כלומר בין 47-20 שקל. בשוק נהוג לנקוב בעליית מחיר במונחים אבסולטיים ולא במונחי אחוזים, אך הקפצת מחיר בסוף תקופת ההטבה נהוגה במרבית חברות התקשורת ולעיתים בעשרות אחוזים.

מ-HOT נמסר בתגובה: "בעידן של היעדר התחייבות, עודכנו התקנונים למצטרפים החדשים, כך שבמהלך השנה הראשונה אנו מתחייבים כי לא תחול עלייה מעבר לרשום בתקנון. HOT מציעה ללקוחות את המחירים האטרקטיביים ביותר בשוק".

כתבות נוספות ב- TheMarker

שחיתות, שוחד ושערוריות: המדינה הכי פחות מפותחת בעולם

עורך הדין שהפך למוליך כלבים ומרוויח עשרות אלפי שקלים בחודש

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker