חברת הסייבר FireEye תקים מרכז פיתוח בישראל

החברה, שגייסה בשנה שעברה 50 מיליון דולר, קיבלה לשם כך את אליק חייק, לשעבר מנכ"ל חברת מקאפי ישראל

אור הירשאוגה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אור הירשאוגה

חברת הסייבר האמריקנית FireEye תקים מרכז פיתוח בישראל, ולצד זה תתחיל בשיווק מוצריה בארץ. החברה, שגייסה בשנה שעברה 50 מיליון דולר, קיבלה לשם כך את אליק חייק, לשעבר מנכ"ל חברת מקאפי ישראל.

לפי הודעה שפירסמה השנה, הכנסותיה השנתיות של FireEye ב-2012 עלו על 100 מיליון דולר והחברה מתכוונת ככל הנראה להגיע השנה להנפקה. כוונת החברה היא לגייס בישראל עובדים שיסקרו את איומי האבטחה העולמיים, ויעקבו אחר תפוצת נוזקות.

FireEye  מפתחת טכנולוגיית Sandboxing שפותחת נספחים למיילים בסביבה מנוטרת ועוצרת התקפות עוד לפני שהגיעו למערכת המחשוב הארגונית. בשונה ממרבית טכנולוגיות אבטחת המידע הפריפריאליות, טכנולוגיה זו לא מבוססת על זיהוי דפוסי התקפה קיימים או קבצים מוכרים כנוזקות, אלא על הרצת הקוד עצמו. בנובמבר האחרון, מונה דייב דה-וולט, נשיא מקאפי לשעבר, לתפקיד מנכ"ל FireEye.

חייק מונה ב-2010 לתפקיד מנכ"ל מקאפי ישראל, במקום צפריר חקלאי. לפני כן, שימוש כמנהל הפעילות העסקית של מרקורי באגן הים התיכון ובבלקן, ומנהל פעילותה העסקית בישראל. חייק עצמו הוחלף בתפקיד מנכ"ל מקאפי ישראל על ידי משה אסרף. מרכז הפיתוח של מקאפי מעסיק כ-100 עובדים. 

FireEyeצילום: יח"צ

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker