פרטנר: הלקוחות שלנו נהנים מזמן סוללה ארוך יותר של עד 40%

על פי הודעת החברה, מדובר בתכונה ברשת שיודעת "להרדים" מכשיר סלולרי בעת שהוא אינו גולש ובכך לחסוך צריכת אנרגיה

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת פרטנר טוענת כי לקוחות החברה, בעלי סמארטפונים בדור 3, נהנים מזמן סוללה ארוך יותר משל המתחרות בעד 40%, וזאת הודות לתכונה חדשה שרכשה החברה עבור רשת הסלולר.

כך נמסר מהחברה: "לקוחות פרטנר נהנים מהיום מזמן סוללה ארוך יותר בעד - 40%. רשת Orange ultranet מציגה יתרון נוסף ללקוחות החברה בעלי הסמארטפונים, זמן סוללה ארוך יותר (עד 40%). הפעולה מתבצעת באופן אוטומטי ומתבססת על התשדורת המועברת בין המכשיר והרשת". על פי ההודעה מדובר בתכונה ברשת שיודעת "להרדים" מכשיר סלולרי בעת שהוא אינו גולש ובכך לחסוך צריכת אנרגיה. זוהי תכונה שנייה שפרטנר רוכשת לרשת שלה - היא גם החברה היחידה שמספקת איכות קול HD בשיחות.

פרטנר מגבה את ההודעה גם בסקר: "מסקר אינטרנטי שנערך השבוע על ידי חברת הסקרים הגל החדש בקרב מדגם מיצג של האוכלוסייה הבוגרת עולה בבירור, כי סוגיית אורך זמן הסוללה בסמארטפונים הינה סוגיה מהותית. הנתונים מראים בבירור שחווית השימוש עלולה להיפגם בגלל אורך זמן פעילות הסוללה . במסגרת הסקר עלו הנתונים הבאים: 78% הנשאלים טענו כי הסוללה מתרוקנת מהר מידי והם מעוניינים בפתרון; 87.3% פירטו כי הבעיה העיקרית בסמארטפונים היא נושא התרוקנות הסוללה; 57.4% העידו שהם מצוידים במטען לכל מקום אליו הולכים; 55.1% מבעלי הסמארטפונים מוצאים את עצמם ללא סוללה במהלך היום".

צילום: דן קינן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker