קיצוצים ב-יבמ ישראל: פיטרה כ-50 עובדים

צפויה לבצע מהלך נוסף של קיצוצים בעוד כחודש. יבמ ישראל היתה ספקית שירותי המחשוב החמישית בגודלה בישראל ב-2012

אור הירשאוגה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת יבמ ישראל פיטרה במהלך השבוע האחרון בין 40 ל-50 עובדי מנהלה. בחודש הבא יעזבו את החברה כ-50 עובדים נוספים מתחומי המכירות. לפי מידע שהגיע לידי TheMarker העובדים שפוטרו זכו לחבילת הטבות משמעותית. ריק קפלן, מנכ"ל יבמ ישראל נכנס השנה לתפקידו אחרי שהחליף את מאיר ניסנסון ששימש בתפקיד במשך 16 שנים.

יבמ ישראל, זרוע השירותים של החברה בישראל מעסיקה כ-2000 עובדים. הכנסות החברה אינן מדווחות, אך ניתנות לשערוך לפי דירוגי חברות המחקר. לפי נתוני חברת STKI - יבמ ישראל היתה ספקית שירותי המחשוב החמישית בגודלה בישראל ב-2012. הכנסותיה השנתיות של One1 שדורגה במקום הרביעי הסתכמו ב-1.1 מיליארד שקל ואילו של טלדור, שהוצבה במקום השביעי הסתכמו ב-839 מיליון שקל.

כתבות נוספות ב-TheMarker

בבילון רוכשת את הסטארט אפ הישראלי ווליק תמורת כ-8 מ' ש'

התקווה של גוגל מול אפל: סמארטפון זול, עתידני שמיוצר בארה"ב

לצד זרוע השירות והמכירות מחזיקה יבמ (החברה) בישראל את מרכז המחקר והפיתוח הגדול ביותר מחוץ לארה"ב, שמעסיק כ-1,100 עובדים. מלבד ממרכז הפיתוח אותו הקימה יבמ בחיפה בשנות ה-80, נוספו לחברה מרכזי פיתוח נוספים ועובדים רבים בשורה ארוכה של רכישות של חברות ישראליות או חברות שהחזיקו במרכז פיתוח בישראל. כיום מבוצעת פעילות הפיתוח של יבמ בישראל ב-14 מוקדים שונים.

בית יבמ בפתח תקווהצילום: ניר קידר

מיבמ ישראל נמסר: "השינוי הוא מרכיב מהותי בתעשייה שלנו ובמודל העסקי של יבמ. יבמ מבצעת באופן שוטף את ההתאמות בתמהיל הכישורים הנדרש".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker