משרד התקשורת חוגג שנה לתחרות בסלולר: חיסכון של 5.7 מיליארד ש'

"בניגוד לתקופת העבר שבה לקוח שילם מאות ואף אלפי שקלים בחודש, היום צרכן שעשה את הצעד המתבקש מהתחרות בענף משלם לא יותר מ-99 שקל בחודש בחבילות בלתי מוגבלות"

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אמיתי זיו

משרד התקשורת מסכם שנה של תחרות בשוק הסלולר, מעודד צרכנים להתנייד לחברות הזולות ומוסר נתונים על התועלת לצרכן ממנה. "בניגוד לתקופת העבר שבה לקוח שילם מאות ואף אלפי שקלים בחודש, היום צרכן שעשה את הצעד המתבקש מהתחרות בענף משלם לא יותר מ-99 שקל בחודש בחבילות בלתי מוגבלות של דקות שיחה, שליחת מסרונים וגלישה ברשת האינטרנט".

לגבי התועלת לצרכן, נכתב: "החיסכון לבית אב עם שלושה מכשירים עומד על 1,900 שקל בשנה. במכשירי הסלולר חלה ירידה של עד 60%. החיסכון המצטבר בשירותי סלולר לכלל השוק בשנתיים הוא 5.7 מיליארד שקל. מחיר דקת שיחה ירד מ-42 אגורות ל-10 אגורות (ירידה של 75%)". משרד התקשורת מוסיף כי מול קצב ניוד של 200 אלף לקוחות לפני התעוררות התחרות, כעת המספר קרוב לחצי מיליון ניודים ברבעון וסך הכל כמיליון וחצי ניודי סלולר ב-2012.

שר התקשורת הנכנס גלעד ארדן רומז כי המהפכה הסלולרית תשוכפל לענפים אחרים בשוק התקשורת: "אנו פועלים במרץ כדי לקדם תחרות בכל תחומי הפעילות של משרד התקשורת, בדגש על שוק הטלוויזיה ותשתיות האינטרנט המהיר"

צילום: ניר כפרי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker