פרשת הלו קמה לחיים? נושי החברה פירסמו מודעה ודורשים את הכסף

במודעה שפורסמה בעיתונים היומיים וחתומה על ידי נושי חברת היל"ת, שהיתה בזמנו בעלת המותג הלו והגיעה לכינוס נכסים, דורשים הנושים את הכסף

אמיתי זיו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

האם פרשת הלו, שהסעירה את שוק התקשורת המקומי לפני כשנה, קמה לחיים? בעיתונות היומית התפרסמה מודעה חדשה שמוכיחה כי הפרשה מסרבת לגווע. המודעה חתומה על ידי נושי חברת היל"ת, שבזמנו היתה בעלת המותג הלו ושהגיעה לכינוס נכסים, שדורשים את הכסף חזרה מהחברה. הרקע לדרישה הוא שמשפחת שכטר, בעלת היל"ת דאז, מכרה בימים האחרונים נכסי נדל"ן בשווי 166 מיליון שקל לשותף שלמה אליהו.

בכירי חברת הלו, לפני כשנה (במרכז, יורם שכטר)צילום: אמיתי זיו

כך נכתב במודעה שפורסמה בעיתון "הארץ": "משפחת שכטר היקרה, ברכות חמות על עסקת גן העיר עם שלמה אליהו". כאן מצטטת המודעה את הידיעה מ-TheMarker על העסקה ובהמשך נכתב: "עכשיו סוף סוף יהיה לכם כסף לשלם לנושים של חברת היל"ת. אנחנו סומכים עליכם שתעשות את הדבר הנכון. מאחלים: הנושים שלא ישנים בלילה". לפני שנה בדיוק הגישה היל"ת בקשה להקפאת הליכים ודיווחה על חובות של 54 מיליון שקל, לשורה ארוכה של ספקים.

על המודעה לא חתום גורם ספציפי וגם אין פרטים ליצירת קשר. כמו כן, מבחינה משפטית, מלבד המקרים בהם משפחת שכטר התחייבה אישית לחוב (כמו מול משרד הפרסום), אין הרבה סיכוי לנושים לראות את כספם. היל"ת נרכשה בסופו של דבר, נקייה מחוב ובסכום של 1.6 מיליון שקל, על ידי שותפות של רמי לוי וחברת Flat Planet Phone. מאז ועד עתה, חברת הלו-015 בבעלות החדשה ממשיכה לפעול ולספק שיחות מוזלות לחו"ל, כך שאין לנושים ישות משפטית שהם יכולים לבוא אליה בדרישות.

המודעה שפירסמו הנושים

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker