הפרסומאי תמיר יולביץ' נכנס כשותף ב"עכבר העיר אונליין"

יולביץ', מנכ"ל ומייסד משרד הפרסום D-Say, ייכנס כשותף עם אחזקות של 40% באתר וכן ייקח חלק פעיל בניהולו

מיה אפשטיין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מיה אפשטיין

תמיר יולביץ', מנכ"ל ומייסד משרד הפרסום D-Say, ייכנס כשותף עם אחזקות של 40% ב"עכבר העיר אונליין", בהתאם להסכם שנחתם אתמול בין קבוצת "הארץ" ליולביץ' לאחר מספר שבועות של משא ומתן. לפי ההסכם, הצדדים יקימו חברה משותפת שאליה יוזרמו נכסי העכבר והפעילות הנוכחית. 60% הנותרים יישארו בידי "הארץ".

במארס נסגרה המהדורה המודפסת של "עכבר העיר", שפעלה כמערכת נפרד מ"עכבר העיר אונליין", במסגרת קיצוצים. בחודשים האחרונים התנהל בקבוצת "הארץ" משא ומתן עם מספר משקיעים חיצוניים כדי לבחון כניסת משקיע שותף ל"עכבר העיר אונליין", במטרה להעביר את האתר לרווחיות.

יולביץ' ייקח חלק פעיל בניהול "עכבר העיר", במקביל לתפקידו ב-D-Say. מסתמן כי לתפקיד מנכ"ל "עכבר העיר" ימונה אייל ברילנט, לשעבר מנכ"ל אתר חוגל.

"עכבר העיר אונליין" הוקם ב-2006 והוא אחד מ-20 האתרים המרכזים את תנועת הגולשים הרבה ביותר, לפי ועדת המדרוג של האינטרנט; בחודש מארס מוקם האתר במקום ה-18 עם 469 אלף גולשים.

באשר לגורלם של עובדי מערכת האונליין, מסר יולביץ' כי ישנה כוונה לחזק את התוכן באמצעות העובדים הקיימים. "המטרה היא לשדרג את המותג ולא לפגוע בו וכי אין החלטה קטגורית לפטר עובדים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker